Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

tuleeko peppupanossa...

ulostetta?
76078
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Normaalisti ei tule, jos suoli on tyhjennetty ennen hommiin ryhtymistä.

Äänestä

juu saattaapi tuota joskus kullin varteen ilmestyä,mut ei se vaarallista ole ja voiha sitä käydä paskalla enne niitä hommia.

Äänestä

ja usein tuleekin. eikä se siihen lopu. sitä tulee kyllä vielä seuraavinakin päivinä....joten kyllä tahranpoistolle löytyy käyttöä. ruostetta tulee päivittäin. ei juuri voi stringejä käyttää.

Äänestä
  • Pitäisit nuo ruoste kuvitelmasi vaan omana tietonasi. Peppupano ei löysennä paikkoja, päinvastoin lihas toimii paremmin kun sitä harjoittaa.

    Äänestä

  • tahraton kirjoitti:

    Pitäisit nuo ruoste kuvitelmasi vaan omana tietonasi. Peppupano ei löysennä paikkoja, päinvastoin lihas toimii paremmin kun sitä harjoittaa.

    ja aika yleisesti. mitä siitä sen kummempia kuin rättejä pöksyihin. muutama viikko kuitenkin saa jonkin verran varoa kumartelemista, sun muita äkillisiä liikkeitä, sillä kyllä sieltä sitä itteensä tulee. tietysti jos kovin tottunut ainaiseen ruosteeseen, niin eihän se silloin haittaa.

    Äänestä

  • vuotaa. . . kirjoitti:

    ja aika yleisesti. mitä siitä sen kummempia kuin rättejä pöksyihin. muutama viikko kuitenkin saa jonkin verran varoa kumartelemista, sun muita äkillisiä liikkeitä, sillä kyllä sieltä sitä itteensä tulee. tietysti jos kovin tottunut ainaiseen ruosteeseen, niin eihän se silloin haittaa.

    Taidan taas vastailla palstan vakiopelottelijan provoon, mutta jos nyt tämän kerran.

    Siis mielestäsi yhden peppupanon jälkeen pitää muutaman viikon ajan varoa kumartelemista ja äkillisiä liikkeitä - ja koko ajan pylly vuotaa??!! Eihän tuollaista usko kukaan.

    Mitä ihmeen halkoa peppuusi on työnnetty että noin käy? Jonkinmoisella kokemuksella voisin sanoa että oikein innokkaan nainnin jälkeen on peppu voinut olla vähän arka hetken aikaa, mutta koskaan sieltä ei ole mitään vuotanut.

    Äänestä

  • Eikä tule. Taitaa sulla olla joku ongelma oman suolesi kanssa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


i dont know kirjoitti:

ulostetta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu