Ahdin ilman hukkista

Olisi tuossa vanha 2.3 diesel Mitsun turbo. Olisin laittamassa sitä Bemariin mutta mites hukkiksen kanssa??? Vai pitääkö lähteä vaan ahdin kauppaan??
21083
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ulkoinen hukkaportti siihen kaveriks.

Äänestä
  • "Ulkoinen" ?? tarkoitat kai erillistä hukkaporttia...
    Pakosarjaan joutuu väsäämään laippaliitoksen erillistä hukkaporttia varten.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ahdistaa kirjoitti:

Olisi tuossa vanha 2.3 diesel Mitsun turbo. Olisin laittamassa sitä Bemariin mutta mites hukkiksen kanssa??? Vai pitääkö lähteä vaan ahdin kauppaan??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu