Mitä mieltä evun uudesta veskarista? Ja tietääkö joku onko pelannut aikaisemmin ja missä?
Mitä mieltä?
utelias
31122
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Kyseinen veska on pelannut aikaisempinakin vuosina EVU:ssa, tosin ei viime kaudella. Ihan hyvähän hän on ja ringeten kautta pysynyt vielä tuntuma tolppien väliin. ;)
nii tosiaan uusi ja uusi. Tais pelata aikoinaan EVU:n riveissäkin kun edusti nuorten maajoukkuettakin. Kyllä se taidon pitäiskin säilyä vaikka olisi pitempääkin ollu poissa.
Pelasihan hän muistaakseni jo kauan sitten karhukissojen sm:ssäkin? Ja sitten walapaissin ringeten sm:ssä joskus kauan sitten? Ja taisi eräänä vuotena tuurata muistaakseni Shakersin(?)ringeten sm-veskaa monta kuukautta kun heillä oli loukkaantumisien takia huono tilanne.
Taitaa olla aika valmis ja vahva hyppäämään aina tarvittaessa kehään auttamaan minne vaan.