katainen tymä kuin saapas

kataista voidaan viedä liiassa kuin pässiä.
kokoomus sopiva hallituskumppani.

KESKUSTA JYRÄÄ!
4107
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Keskusta saa hyvän kumppanin kokoomuksesta.

Äänestä

Kuka ihmeen Katainen?Mies vai nainen?
Onko uusia kansanedeustaja ehdokkaita?
Olisikohan poliittista kokemusta ministeriksi?

Äänestä
  • Verbaali Pilkun nussija!

    Äänestä

  • Itiootti kirjoitti:

    Verbaali Pilkun nussija!

    No ei kai kyseisen henkilön nimi sillä V;llä ala?
    Kiitos kuitenkin tiedosta!
    Ei kai hän toimiltaan ole mainitsemasi!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


porvarihallitus kirjoitti:

kataista voidaan viedä liiassa kuin pässiä.
kokoomus sopiva hallituskumppani.

KESKUSTA JYRÄÄ!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu