Kokkarijuntti...

Onko tänään näkynyt ihmisiä, vai onko nyt ollut vähän hiljaisempaa?
298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ei metsässä nykyisin juurikaan asuta, joten ihmisen tapaaminen on vaikeaa. Junttius on vakava sairaus, josta toki on mahdollista eheytyä.

Äänestä
  • Omituista, että nuo kokkarit esittävät telkkarissa avarakatseista maailmankansalaista, mutta täältä löytyy noinkin paljon kokkarijuntteja.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


essi kirjoitti:

Onko tänään näkynyt ihmisiä, vai onko nyt ollut vähän hiljaisempaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu