kaveri meni Bonille töihin, tienaan siitä 300 euroa, kun annoin Bonin myyntitykille vinkin hänestä, hänelle itselleen jää 700 euroa, ja vinkin kohteena oleva painaa likaiset mtyöt.
Hyvin menee.
tv hemppa
Hyvin menee.
tv hemppa
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
miten saan tyttöystäväni Bonille töihin, tarttis hiemen kaljarahaa.
Ainakin kyseisen Firman kundit tiiviisti Baarissa näyttävät istuvan. Mä haluun kans.
ehkä tehdään diili ja pääset bisselle.
pissittämään,kuten asiakkaitakin, ROTANRYKÄISY
onko bon makupaloissa oikeasti yhtään työntekijää joka aamulla töihin lähtiessä voi katsoa itseä peiliin ja todeta että tänään teen rehellistä työtä..?
Visiomme on olla alan laadukkain toimija. Kohtuuhinnalla ei saa hyvää. Unohda verkostomarkkinoijien lupaukset. Tule
meille töihin! Jos olet aiemmin myynyt vaikkapa terninmaitokapseleita, olet käytännössä jo
valmis sijoitusasiantuntija. Tervetuloa!
....
näyttää.kuten firmakin
Sullahan oli sama jako kuin alalla yleensä, "työnantaja" saa 70 % ja työntekijä 30 %. Olet selvästi oppinut miten homma hoidetaan ja rahat/työt jaetaan.
Paremminkin voisi mennä.
Ex-Tykki
Teillä?