mun mielestä persereikä on vain paskomista varten...
Peppuseksistä....
Jannu
31550
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
oikeus olla tuota mieltä,ei kaikkien tarvitse anaaliseksistä tykätä,minä tykkään ja ja se mun asiani.
No niin! Se on hyvä että Suomen nuoriso on näin valveutunutta ja asiallista. Kauanko tuon oivaltamiseen meni?
Jotkut miettivät anaaliseksin saloja liki elämänsä eivätkä kuunaan päivänä pääse samalle oivalluksen tasolle. Onneksi olkoon!
Ja sitten asiaan... 'persereikä' kuten ystävämme juuri anusaukkoaan kuvasi, on itse asiassa poistoaukko ulosteelle jota kertyy peräsuoleen. Se on ympäröity herkillä hermopäätteillä, joiden koskettelu aiheuttaa tuntemuksia. Jotkut miellyttäviä, jotkut vähemmän miellyttäviä, kuten ystävämme on varmasti jo tähän mennessä huomannutkin.
Se että ystävämme käyttää tätä aukkoa ulostamiseen on melko mielenkintoista, itse käytän siihen varattuja tiloja eli wc:tä. Haluaisinkin tiedustella kuinka voi ulostaa omaan anukseen? Tämä on tiettävästi anatomisesti hieman hankalaa joten kyseessä saataakin olla jokin seksileikki jossa ei ulosteta omaan vaan ystävän anukseen. Eräänlainen snowballing ulosteella.
Hyvin mielenkiintoista...
Jäämme mielenkiinnolla seuraamaan.
Kari Kuttu
EvP
Mielestäni en sanonut, että paskon omaan anukseeni?