Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

ärsyttävää!!!

mä rakastan suutelemista, mutta mua ärsyttää kun kaikki jätkät heti ku on hetki suudeltu niin äkkiä käsi housuihin ja ruvetaan "sormettaan"...mua ärsyttää se ja en TODELLAKAAN pidä siitä! en tiä pitääkö muut...suuteleminen on housujen/paidan ulkopuolella tapahtuvaa toimintaa kun taas seksi ei ja ne ovat kaksi täysin eri asiaa... onkohan kukaan samaa mieltä? :)
2833
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jep, mä olen mies! Silloin ei oo mitään muuta mielessä kuin pano, tiedän kokemuksesta, mut jos toista rakastaa, ja varsinkin alkuun, se pelkkä suuteleminen on niin ihanaa kuin olla ja voi !!

Äänestä

olin tavannut naista 5 kertaa 2 kk aikana
ja 5:tenä kerralla mulle kävi just noin.
Ensin hyväilin rintoja päältäpäin , sit otettiin
paidat pois siihen asti nainenkin tais tykätä
siitä,sitten kun aloin menemään housuihin
niin sitä nainen ei olis minun halunnut tekevän.
Olis voinut antaa mulle jos olis ollut joku
romanttisempi paikka.Itsekin olin samaa mieltä
ja me laitettin housut jalkaan. Teinkö tässä
pahankin virheen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


suutelija.. kirjoitti:

mä rakastan suutelemista, mutta mua ärsyttää kun kaikki jätkät heti ku on hetki suudeltu niin äkkiä käsi housuihin ja ruvetaan "sormettaan"...mua ärsyttää se ja en TODELLAKAAN pidä siitä! en tiä pitääkö muut...suuteleminen on housujen/paidan ulkopuolella tapahtuvaa toimintaa kun taas seksi ei ja ne ovat kaksi täysin eri asiaa... onkohan kukaan samaa mieltä? :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu