Demarit suuressa paniikissa. Heinäluoma

huuti apuun Lipposen. Lipponen mölähtelee kuten ennenkin. Tästä nähdään miten avuton on Heinäluoma kannattajineen. Täytyy vääristellä kaikki asiat ja pelata kierosti hallituksessa. Lipposen esilletulosta demarien kannatus vain laskee kuten teki edellisten eduskuntavaalien alla.
1123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

koska kannatus laskee kuin lehmiensä häntä ja johtaja takeltelee puheittensa perässä. Kepun kannattajat paniikissaan syyttelee kaunaisuudessaan demareita kun heidän kannatus on nousussa kuin kepulaisten vitutuskäyrä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Eikö vain kirjoitti:

huuti apuun Lipposen. Lipponen mölähtelee kuten ennenkin. Tästä nähdään miten avuton on Heinäluoma kannattajineen. Täytyy vääristellä kaikki asiat ja pelata kierosti hallituksessa. Lipposen esilletulosta demarien kannatus vain laskee kuten teki edellisten eduskuntavaalien alla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu