muistan kun täällä vihjattiin bayern munchen - shalcke 2 kerroin oli 5.20 ja bayern vei 3-0
niin minä en ole mikään pro veikkaaja. mutta tiedän, että kannattaa veikata päinvastoin kun te niin voittaa suuremmalla todennäköisyydellä..
joten realille 1 kertoimella 1,55 ja tonnilla voittoa saan 550 euroa.....
T:amatööri
niin minä en ole mikään pro veikkaaja. mutta tiedän, että kannattaa veikata päinvastoin kun te niin voittaa suuremmalla todennäköisyydellä..
joten realille 1 kertoimella 1,55 ja tonnilla voittoa saan 550 euroa.....
T:amatööri
Vastaukset 7
Vanhimmat
reali johtaakin jo 1-0.. no oikeassahan minä sitte olikin....
rökittäis nyt kunnolla!
real vie 3-0!
Paras tapa voittaa vedonlyönnissä, on pelata sinkkuja ja vielä esim. Betfairille, jolla on korkeimmat kertoimet, ja kun pelaa suosikkeja, varmasti voittaa pitkässä sarjassa, kun aloittaa jollain tonnin kassalla ja sit pelailee aluksi 200-300 euron panoksilla sinkkuja ja suosikkeja, kassa on aika äkkiä tuplattu, kokemusta on, unohtakaa nuo prosenttien kanssa puuhastelevat ylikeroinpellet , ne ei voita mitään pitkässä juoksussa, MUn tavalla voittaa.
onneks edes minä tyhjennän vähä sitä veikkauksen konkurssiin menevää lahjapuotia!
real jyrää ja mulle 550 egeä!
Peli on ohi!
mitä sä veikan kertoimilla pelaat olisit laittanut ne rahat expektille niin kerroin olis ollut 1,75,
ja voittoa olis tullut 750.
olishan se kannattanu, mutta minä suosin suomalaista :) pakkohan jotkut on veikata suomalaisille yhtiöille... se on semmosta runkkaamista noilla ulkomaan yhtiöillä sen rahan siirtelyn kanssa!
itse pelailen monessa eri toimistolla ja tietysti siinä mikä maksaa parhaiten.
eikä mulla ole ollut ikinä mitään ongelmia saada rahat pois.