Kokoomuksen naiset jahtaa Mattia

Kokoomuksen härski valtapolitiikka jatkuu. Nyt kokoomus on pannut perverssit naisensa jahtaamaan pääministeriämme. Kyllä nyky- ja kykypuolueesta löytyy tälläiseenkin touhuun osaamista.
2138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

...pidä uusilla typeryyksillä kuitata.

Härskistä rahan teostahan tässä on kysymys.

Bisneksestä tässä on kyse, epäeettisestä bisneksestä, jota tirkistelijät rahoittavat, ja heitä löytyy varmasti kaikista puolueista.

Luulempa vielä, että juoruäijät ovat yleisempiä kuin naiset.

Äänestä

kulkevat Niinistön perässä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voi käydä huonosti kirjoitti:

Kokoomuksen härski valtapolitiikka jatkuu. Nyt kokoomus on pannut perverssit naisensa jahtaamaan pääministeriämme. Kyllä nyky- ja kykypuolueesta löytyy tälläiseenkin touhuun osaamista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu