Hei!
Tiedättekö toimiiko Alavetelissä yksityinen lääkäriasema Medvind tai joku tuon tyyppinen nimi. Yritin etsiä netin kautta huonolla menestyksellä, puhelintiedustelusta löytyi nimi, mutta heidän antama numero ei ollut käytössä. Laittakaahan yhteystiedot jos satutte tietämään.
Kiitoksin
Mar
yksityinen lääkäriasema Alavetelissä?
4
3702
Vastaukset
- Oli mikä oli , mukavalta nä...
on se nyt ihne kun pitää mainita toisen ihmisen seksuaalisuuntauma , hyvää päivää!
Minulle se ainakin on ihan sama mikä on kunhan asiansa osaa.
Ja kuinka monilla TK ja sairaalan lääkäreillä on mieltymyksiä jos mihkä suuntaan...
Hienoa Furubackan tytöt -samaan malliin. ja vastaanotolla nähdään, kun vaivaa tulee.
:))
- jess
Tuttava käväisi lapsensa kanssa ko. paikassa, kun ei saanut muualta aikaa pikaisesti yksityislääkärille. Hän oli kovasti mielissään ja tyytyväinen. Lapsi sai avun ja äiti mielenrauhan- 15 eurolla (ja siitä vielä pois kela-korvaus...) ja määrätty antibioottikaan ei maksanut kuin yli 6 euroa...Lupasi mennä toistenkin:)
- kunta
Kateeks käy toista se on täälä MEIJÄN kunnassa. Olisi varmaan yksityiselle kova tunko.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies, mitä minun pitäisi tehdä
Niin, mitä naisen siis pitäisi tehdä, että lähestyisit ja tekisit aloitteen? Mikä on riittävä kiinnostuksen osoitus juur1802230- 1751851
Toivottavasti et mussukka elättele toiveita meikäläisen suhteen
Tiedän mitä olet touhunnut joten aivan turha haaveilla mistään enää 👍1701702Sofia Virralla ja Minja Koskelalla ei mitään käsitystä terveyskeskusmaksuista!
Vasemmistopimut Sofia ja Minja täysin ulkona sote asioista, ei minkäänlaista käsitystä edes mittaluokasta, missä terveys1101528Summit-tippuja Nicola sai Carolalta yllättävän viestin - Some älähtää rajusti: "Älä viitsi..."
The Summit Suomi -kisa käy kuumana kylmässä Norjan vuoristossa. Nicola tiputettiin kisasta juuri ennen finaalia. Likaise261494- 1091230
Juusolle sataa vihaisia viestejä hoitajilta ja loput nauravat hänelle
Ei löydy montaakaan, joka kehuisi Juuson toimintaa ministerinä: "Selvä enemmistö Juuson päivitykseen reagoineista on su1661102Persuehdokas uhkasi tappaa "jätkän" ja ravintolayrittäjän
Kuuntele tästä kuinka meuhkaa. https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/4eb3034d-48c5-4f31-b53c-42be3dc9607c771073Varattais lähihotellista
🥰 huone viikoksi. Oltais vaan ja tilattais huonepalvelusta herkkuja! Viikonloppukin käy jos et viikoksi ehdi ❤ Hyvää148946Kompostointitarkastaja tuli tarkastukselle!
En ole ikinä kompostoinnut ja eilen kävi kompostointitarkastaja kylässä. Tosi hianoa byrokratiaa taas: "Laki edellyttää,58945