suojelu harrastuksesta

Elikkä, onko porissa joka sellainen paikka, missä opetetaan suojelua, siis koiran kanssa? Jos on, niin onko niillä kotisivuja?
4392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kyllä porissa pääsee suojelua harrastamaan vaikka hyvelän sakemanni kentällä

Äänestä
  • Jos on koirana isovillakoira?

    Äänestä

  • KoiraQ kirjoitti:

    Jos on koirana isovillakoira?

    Reikolla käy muunkin rotuisia kuin sakemanneja suojelutreeneissä. Onko koirallasi perustottis kunnossa? Tee se ensin. Villakoira olisi aika mielenkiintoinen näky suojelussa :D

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


KoiraQ kirjoitti:

Elikkä, onko porissa joka sellainen paikka, missä opetetaan suojelua, siis koiran kanssa? Jos on, niin onko niillä kotisivuja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu