Antti on bisnesmies

siljukka

Jossain haastattelussa Antti sanoi, että ei viitsi lähteä korjailemaan sitä, mitä hänestä puhutaan, koska on tärkeää se, että puhutaan ja hän haluaa järisyttää....kun lukee näitä viestejä ja katselee kuinka paljon niitä luetaan, niin ei voi ku Antille hattua nostaa...on siinä fiksu sälli.

2

474

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • sanoit

      Täällä nämä paskanjauhajat estävät kirjoituksillaan Anttia painumasta unholaan ja Antti hykertelee "karvaisia" käsiään. Fanimäärä senkun lisääntyy ja levyt myy. Businen is busines.

      • butt-head1

        jos heteromiestä väitetään oikein lehtien palstoilla homoksi, niin OIKEA itseään kunnioittava heteromies vaatii oikaisua näihin väitteisiin. Ensin kohteliaasti vaikka kirjeitse tai sähköpostilla pyytämällä lehden toimitusta oikaisemaan lehtijuttu, jos ei se auta niin sitten haastamalla raa'asti moinen paskajuttuja levittävä paskalehti oikeuteen kunnianloukkauksesta, vai herjausko nykyinen termi on.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kylläpä on nautinnollista taas tämä palstan vassari valitus!

      Lähes jokainen avaus on vassareiden kitinää ja valitusta. Eikö se tarkoitakin, että silloin asiat menee maassamme parem
      Maailman menoa
      94
      3146
    2. HS: persujen v. 2015 turvapaikanhakijoista alle puolet töissä

      Aikuisina Suomeen tulleista ja myönteisen päätöksen saaneista vain 42 prosenttia oli vuonna 2023 töissä, vaikka he ovat
      Maailman menoa
      73
      2425
    3. Persut muuten hyväksyvät 2 + 8 mrd. euron maatalous- ja yritystuet

      Vaikka molemmat tukimuodot tiedetään haitallisiksi, koska ovat käytännössä pelkkää säilyttävää tukea, eivätkä kannusta k
      Maailman menoa
      60
      1424
    4. Mikä kaivatussasi herätti mielenkiintosi

      Kun tapasitte ensi kerran? Ulkonäössä? Luonteessa tai olemuksessa? Kuinka nopeasti mielenkiinto muuttui ihastukseksi?
      Ikävä
      90
      1402
    5. Martina Aitolehti podcastissa: Ero

      Martina Aitolehti podcastissa: Ero Martina Aitolehti kertoi BFF-podcastin https://www.iltalehti.fi/viihdeuutiset/a/696
      Kotimaiset julkkisjuorut
      184
      875
    6. Kaikki ovat syntisiä!!!

      Näin täällä koko ajan vakuutellaan uskovaisten toimesta. Myös Päivi Räsänen on toistanut tätä samaa matraa jatkuvasti. N
      Luterilaisuus
      309
      863
    7. Valkoinen Golf

      Kukahan on tämä ukko, joka työkseen kyylää pienen ässän asiakkaita viikon jokaisena päivänä.
      Kuhmo
      12
      860
    8. Moottorisahalla kauppaan

      Missäs päin kaupunkia tämä yöllä moottorisahalla kauppaan yrittänyt asiakas askaroi? https://poliisi.fi/-/mies-yritti-s
      Kajaani
      10
      787
    9. Jos olisit kaivattusi

      Kanssa kahdestaan samassa tilassa niin miten kävisi
      Ikävä
      49
      785
    10. Rillimiljonäärin eroriidassa suuri käänne.

      Vaimo haluaa kokonaan yksinhuoltajuuden ja pitää entisen elintasonsa.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      142
      748
    Aihe