HAHAAA

5155
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

sikana. =) =)

Äänestä

osaa muuta tehä kuin haalia itelleen kaiken. Kansa sais aina nuolla näppejään, kyllä näin on tosi!

Äänestä
  • Netin vinksahtanein hinttari j.j, asialla!
    c.c

    Äänestä

on kokoomus?

Äänestä

ainakaan tullut yhtään senttiä. Kenelle se ne rahat meni antamaan??? Suomen kansalle?? Liikasen verirahat...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ITKETTÄÄKÖ KOKOOMUS kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=110&conference=1500000000000107&posting=22000000015164268

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu