Aidosti ihmettelen

Aidosti ihmettelen miksette käytä www.pikavippi.fi :tä, se tomii aina heti. Käsittääkseni em. on ylivoimaisesti suurin näistä rahoitustahoista ja siksi ehkä myös luotettavin. Ei ole käsittämättömiä "huoltokatkoja" jne.
2968
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

haisee. Pikavipin koosta kertoo se että sinun täytyy tulla tänne mainostamaan omaa firmaasi.
Onnea vaan.

Äänestä

siks ku sieltä o kuule jo avoin vippi olemassa,maksamatta tiätty eikä uutta heru enneku o vanha maksettu,ja sitähän ei oo varaa maksaa ennen ku saa jostai rahaa vippaamalla lisää jostai uudesta mestasat ku kaikki avoinna olevat on jo käytetty

Äänestä

Kommentoi aloitusta


miksette käytä kirjoitti:

Aidosti ihmettelen miksette käytä www.pikavippi.fi :tä, se tomii aina heti. Käsittääkseni em. on ylivoimaisesti suurin näistä rahoitustahoista ja siksi ehkä myös luotettavin. Ei ole käsittämättömiä "huoltokatkoja" jne.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu