kun menetin neitsyyteni 29 vuotiaalle miehelle,olin tutustunut häneen jo muutamia viikkoja aiemmin ja vastoin useimpien luuloja kerroin vanhemmilleni tästä miehestä,tämä sama mies on tänä päivänä 35 vuotias ja naimisissa,minun kanssani,ja lastemme isä,hän on siis ainoa jonka kanssa koskaan ollut sängyssä,ja tulee olemaan koska tarvetta ja halua muihin ei ole..kiitos jos joku viitsi lukea ja ois kiva saada asiallista kommenttia niiten lapsellisten ja typerien miehiksi itseään kutsuvien mammanpoikien viestien lisäksi..kiitos.
itse olin 15
nainen 21
94715
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Itse olin saman ikäinen, tyttöystäväni oli vain kuukausia nuorempi ja seurustelen yhä hänen kanssaan, eli siis ainoa myös. Ei tässä mun mielestä mitään vikaa ole, toiset vain tarvii enemmän seikkailua, kun toiset :)
kun mun akkani. Munkaan akka ei ollu antanu kellekkään muulle,vaikka oli kaupungin tavoitelluimpia likkoja. Hän sanoi itse niin. Ja tunninhan minä sen,kun immenkalvo otti eka kerralla tosi kovaa vastahan. Mutta menihän se rikki kun minä painoin varovasti sisään päin ja hän ponnisti vastahan päin.Likkani oli tunnettu hyvä urheilija. Johtuikohan se kireys siitä?
Mä olin silloon 23 vee ja se likka 21 vee.
Mä olin siihen mennes jo saanu monelta missin mita t täyttävältä tytöltä,joten kokemustakin hiukan oli ennestään.
Mutta se muiden naisten liehittely multa loppui siihen paikkahan. Ei oo tullu mieleenkään,että pitääs ängetä jonkun toisen naisen sänkyhyn. Mahdollisuuksia olis ollu vaikka kuinka paljon,naiset kun nykyään ovat niin aktiivisia.
Mutta kun ei,niin ei. Saan niin hyvää laatu tavaraa, ettei ole mitään tarvettakaan.Lapsia on tehty monta ja hyvin menee edelleenkin.
pohtia rikosoikeudenkin näkökulmasta. Toiminta on nimittäin lapsen seksuaalista hyväksikäyttöä. Voit joskus miettiä, mikä on aikuisen miehen ajanut lasten pariin. Jostain syystähän tasapainoinen suhde kahden aikuisen kesken ei ole kiinnostanut....
Muuta en voi kommentoida tuohon muutakuin, että...
ONNEA yhteiselle elämällenne... JA hyvää tulevaisuutta rakkaille lapsillenne. Nauttikaa elämästä täysillä.
Todella upeaa, et ootte löytäneet toisenne ja pysyneet yhdessä!! Kun menetin neitsyyteni silloiselle poikaystävälleni ollessani 16v ajattelin, että tulen olemaan hänen kanssan aina. Suhde kesti 4 vuotta. Hänen jälkeensä olen ollut vain kahden kanssa, toinen heistä nykyinen poikaystäväni. (olen nyt 21v) Luulin ensimmäisen kohdalla, että seksi oli upeaa, mutta tajusin vasta nykyiseni kanssa miten paljon parempaa se voikaan olla.
Taas täällä lestadiolaiset avautuu. Pysykää siellä omalla palstallanne, älkääkä tyrkyttäkö sairaita ajatuksianne normaaleille ihmisille.
se seksuaalinen hyväksikäyttö on!?! Niskalaukauksia vaan pedofiilien suuntaan..
hah saatanan vajaa lumppu
että itse olen 26v nyt, vielä kolme vuotta lisää ja sitten harrastamaan seksiä 15v kanssa. tai oikesastaan seurustelemaan? herää vaan kysymys että onkohan tuo kaveri hieman alikehittynyt henkisesti. ei millä pahalla.