pakki alkaa toimimaan

dieselillä nyt 2800 km takana ja peruutusvaihde ruvennyt menemään päälle kohtalaisesti. jollei takalasi likaantuisi niin helposti olisi auto tosi hyvä, ainakin hintaansa suhteutettuna.
3515
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Veden sekaista vaan pissapoikaan, niin takanaolijat kirkastuu...

Äänestä

Kulutus on ollut 6-6.2 litraa polkiessa.
Kiva ohitella nelosessa "nopeat" autot
väännöllä. Kantama 650 km aika vähän.

Nyt on vakionopeus-säädinkin sitten
asennettu. Kulutus putosi heti 5 litraan.
2400 rpm 110 km/h motarilla menee kuin veturi.
Joku teipannut viisarit lasiin varmaan.
Samoin 80km/h mäkisellä maantiellä.

Poskia vetää korviin ja ratti on välillä
käsiä täynnä tiukoissa kurveissa.
Nelipyörä sliddissä välillä edetään
uraata huutaen. Muuten menee ihan hyvin...

Äänestä
  • Nosta ainakin kesällä motarinopeus 125 niin et ole jarruna, ei tarvitse muiden turhaan ohitella.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jaska kirjoitti:

dieselillä nyt 2800 km takana ja peruutusvaihde ruvennyt menemään päälle kohtalaisesti. jollei takalasi likaantuisi niin helposti olisi auto tosi hyvä, ainakin hintaansa suhteutettuna.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu