Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

MIEHET

miten tykkäätte itseänne peppuun pantavan, sormella tai muulla. Naisena kun en oikeastaan mitään tunne koko jutskan aikan, lähinnä pahoinvointia.
94602
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

ainakin ajatuksena se kiihottaa! Kaunis hyväperseinen Nainen, niin eihän mikään ole sen kihottavampaa ajatella!

Äänestä
  • mies ei pane pepunpuolelta, vaan ihan etukautta, mikä minusta ainakin on "kivempaa" jos nyt peppuun tahtoo. En ole kyllä kysynyt miksi näin...

    Äänestä

Kerron sulle kaikki mahdollisia juttuja jos vastaat [email protected]

Äänestä

mun perseeseen ainakaan saa mitään työntää. Mut siis mitä tarkoita, kyl mä pippelin tykkään pyllyyn pistää mieluummin kuin sormet moi?

Äänestä

Sauvalla, strap-on tai ihan perussauva. Mielellään sellainen jossa on 'suonia' tai muita kiihottavia ryppyjä pinnassa.

Yksin käytän imukuppidildoa.

Äänestä

Miehen eturauhanen on aivan kyrvän juuressa ja siihen pääsee "käsiksi" peräsuolen kautta.Työnnä sormi anuksesta sisään ja tunnustele suolen etuseinää,siis sitä puolta jota vasten kyrpä on.Siinä on pyöreä noin mandariinin kokoinen rauhanen joka laajenee ja kovettuu erektiossa ja varsinkin orgasmissa.Hiero sitä sivuttaisilla liikkeillä.Myös leikittely itse reiällä on nautinnollista.Työnnä esim. anustappi reiästä sisään,sitten taas kokonaan ulos ja taas sisään.Hiero myös aluetta peräaukon ja kivesten välissä,siihen käy tosi kovakin käsittely.Toivon että opit nauttimaan itsekin hommasta.Pyydä miestäsi ilmaisemaan nautintonsa avoimesti,se voi saada sinutkin innostumaan.

Äänestä

ei ole kokemusta moisesta. En voisi kuvitellakaan, että alkaisin sorrata naisen persreikää taikka antaisin sorrata omaani.

Exit only.

Äänestä
  • Joskus vielä 20 vuoden kieppeillä toi homma olis kiinnostanu, mutta nyt kun olen oikeaa naista päässyt maistamaan, niin kiinnostus on omituisesti hävinnyt.

    En olisi ikinä uskonut, että niin vahva kiinnostus voi kokonaan hävitä, mutta näin voi näköjään käydä, kun seksi sujuu ja nainen tuntuu oikealta.

    Ei edes haittaa vaikkei tullu koskaan kokeiltua. Oma naiseni on mulle kaikki kaikessa.

    Äänestä

Vaimoni panee minua helmisauvalla, sellaisella ohuella, jossa hieman suurenevia helmiä, liukkaria mukaan ja varovaisen aloituksen jälkeen hän alkaa selällään maaten pää korkealla tyynyllä ottamaan suihin ja työntää sauvaa pikkuhiljaa kovenevalla tahdilla peppuun, kyllä orgasmi lähtee varpaankärjistä saakka ja on tosi voimakkaan tuntuinen. Ilman exit kammoja pitää varmaan osata elää, jos tästä tykkää, siihen eivät edes osa täällä näytä kuitenkaan pystyvän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KERTOKAA kirjoitti:

miten tykkäätte itseänne peppuun pantavan, sormella tai muulla. Naisena kun en oikeastaan mitään tunne koko jutskan aikan, lähinnä pahoinvointia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu