Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

peniksen koko

minulla on 8 senttinen vehje kun se seisoo. onko jollakulla yhtä tynkä. kyllä silläkin pärjää ihan hyvin.
1560
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Eihän sillä koolla niin väliä ole. Minun mielestäni kaikkein tärkeintä on, että mies osaa käyttää sitä. Ja puutteitaan voi korvata myös kaikella muulla. Joten mielikuvitusta peliin!! Kahdeksalla sentillä pärjää!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


wernon kirjoitti:

minulla on 8 senttinen vehje kun se seisoo. onko jollakulla yhtä tynkä. kyllä silläkin pärjää ihan hyvin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu