eli myynissä muutaman kerran käytetty hiilidioksiidipullo hiirien lopetukseen.myös dunahäkki.tarjoa!oulu.
m:hiilidioksiidipullo
hiiri
4836
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Olin jo aivan toivoton kun yksityisiltä ei tahdo saada noita "lopetustarvikkeita".
En ole kyllä koskaan edes moista kapistusta nähnyt tai käyttänyt sillä olen vasta hankkimassa hiiriä. Mutta mihin hintaan duna hiilidioksidipullo ja sit jos sais tarkat ohjeet sen käyttöön (viimeistään silloin kun käyn hakemassa tavarat).
t. Sanna
sen kaasukammion käyttö on tosi helppoa.neuvon sitten paikanpäällä jos otat tavarat.60e?hae pikaisesti pois jos kiinnostuit.
siis terraksi aika kallis kerrotko lisää. siis koot sun muut kuitenki ovat jo käytettyjä. Missä päin oulua? Mitä pyydät pelkältä hiilidioksidipullolta?
Täytyy vielä kysyä että et kai vaan ole mun viljiksen (ghost) entinen omistaja ku muistaakseni hän mainitsi että oli jääny vielä hiilidioksidi välineet nurkkiin pyörimään. Eikä noita tappolaitteita nyt oulussa markkinoilla niin paljo ole =)
Mitenkäs on ne mitat siinä terrassa ja hiilidioksidipullossa?