7610 jotkut kuvat ovat tuhoutuneet

onko muille tuttu vika. galleria näyttää et kuvia olisi tuhoutunut eikä voi avata eikä voi poistaa kyseessä olevia kuvia. on myös joskus herjannu järjestelmä virhettä.kiitos jos joku tietää viasta.
1106
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

muistikortilta kannattaa välillä siirrellä kuvia vaikka tietokoneelle jos haluaa että ne varmemmin säilyy. muistikortti kannattaa myös varmuuskopioida jos ostaa/asentaa uusia sovellutuksia. Muutaman kerran itseltäni korruptoitunut kortti kokonaan eikä ole auttanut kun formatointi ja kaikki tiedostot hävinny sitten kun ei ollu varmuuskopioo jaksanu tehdä..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tapani67 kirjoitti:

onko muille tuttu vika. galleria näyttää et kuvia olisi tuhoutunut eikä voi avata eikä voi poistaa kyseessä olevia kuvia. on myös joskus herjannu järjestelmä virhettä.kiitos jos joku tietää viasta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu