ja nyt sitten kelejä odotteleen...ja jos sais vielä rahat kasaan..america
Vastaukset 8
- mikko.,.
kelejä ootellaan, mut lunta on tullut jo pari päivää, prkl!!! Onnittelut pyörästä..
- Hondisti
Ostit eurooppalaista romurautaa, et Moottoripyörää. Moottoripyörät tehdään Japanissa.
- brittiwoimaa=)
Kiinassa se sunki homohonda tehdään!
Häpeä!! - Motonomi
Jos ihan tarkkoja ollaan ne japanilaiset pyörät tehdään oikeasti romuraudasta. Japanissa on huutava materiaalipula, koska maassa on hyvin vähän metalleja maaperässä. Romurautaa ostetaan tonnettein teollisuuden tarpeisiin ulkomailta.
Ja sitten pieni varoituksen sana. Nagasakin ja Hiroshiman kymmeniä vuosia haudattuna ollut metalliromu on otettu käyttöön. Japanilaisista moottoripyöristä saa kivessyövän. - Hondisti
Motonomi kirjoitti:
Jos ihan tarkkoja ollaan ne japanilaiset pyörät tehdään oikeasti romuraudasta. Japanissa on huutava materiaalipula, koska maassa on hyvin vähän metalleja maaperässä. Romurautaa ostetaan tonnettein teollisuuden tarpeisiin ulkomailta.
Ja sitten pieni varoituksen sana. Nagasakin ja Hiroshiman kymmeniä vuosia haudattuna ollut metalliromu on otettu käyttöön. Japanilaisista moottoripyöristä saa kivessyövän.Kyllä, ne tehdään romuraudasta, mutta ne eivät ole romurautaa tehtaalta ulos tullessaan. Eurooppalaiset ja amerikkalaiset "moottoripyörät" ovat sitä alunperinkin.
Ja tuo säteilyjuttu on täyttä paskaa. - wäbäwäbä
Hondisti kirjoitti:
Kyllä, ne tehdään romuraudasta, mutta ne eivät ole romurautaa tehtaalta ulos tullessaan. Eurooppalaiset ja amerikkalaiset "moottoripyörät" ovat sitä alunperinkin.
Ja tuo säteilyjuttu on täyttä paskaa.ei käsitä miksi joku jaksaa tulla tänne avautuun..eikö hondille ole omakin palsta? mene sinne. ja tottahan se on että ei siittä kivessyöpää saa ku hondilla ajaa vain naiset.hahaa..juu ja lumi se ei sula
- Gallager
Hohhoijaa...jos menisit vaan sinne moposivuille etsimään tietoa miten sen variaattorinprikan saa pois.Ai niin ...pyydä isää ostamaan ensin se mopo.
- Tom
...pyörän ostosta. Ite oon ostamassa 600:sta suzuki banditia. Sais totta vie kelejä alkaa tulemaan että päästään baanalle!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ny se loppuu ( Kuhmo)
Yhtiö on myyty. Notta yyteet meleko äkkiä, notta. Pelastautukoon ken voi. Notta se on tuulista pian.682198Parikymppinen hakkasi nelikymppisen kriittiseen tilaan
Ja ihminen jäi junan alle lautiosaaressa...paljon on taas sattunut ja tapahtunut. Ketähän nämä uhrit mahtaa olla 🤔 htt351764- 1001151
- 46909
- 87803
Kaivattusi tärkein ulkoinen tuntomerkki
Onko jokin muu kuin yleinen kuten kaunis, laiha. hyväkroppainen jne.26797- 29670
- 41665
Äimän käki
Olen vähää vaille viisikymppinen mies, ja olen elellyt ilman parisuhdetta parisen vuotta. Nyt vihdoin ja viimein tuntuu,134610Nainen, miten suhtautuisit
Jos mies ehdottaisi tapaamista? Entä siihen, jos mies kertoisi tapaamisessa tunteistaan ja haluaisi seurustella?56578