Rupusakki HIFK ei vain riitä tälläkään kaudella!!! Karalahti hidas, puolikuntoinen PASKA!! SAIPA pudottakaa tämä rupusakki lomille!! Hifk menestyy kerran 10 vuodessa!! hähäääh!
Saipaaaaa!!!!! Rupusakki HIFK!!!! BUAH!
Mälkiä
9614
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
tarvi hieman Henrikssonin apua.
on molempien joukkueiden 1 peli mennyt piloille vitosen takia
syytetään tuomaria mut kun Hirzovitsi hankki Vihkolle vitosen niin se oli ok?PELLE!! Saipa on ollut kaikissa otteluissa parempi joukkue,nyt rupes voittojakin tulee ja tulee vielä kax! Dog Shit tulee olemaan eka valmentaja jonka jengi menettää 3-0 ottelujohdon!
tarvii Levosen apuja? sekä neiti Salmelaisen baletti
hyppyjä. itkekää ahdinkoanne ei se raha aina ratkaise? vai ratkaiseeko kuitenkin?
on toi sana tosiaan hallussa,kuten monella muullakin.Oletko salaa käyttämässä vanhepiesi konetta. Varo ettet jää kiini, jää vielä viikoraha saamatta!
..oikein sanansäilää? Kyllä tuosta menee lande hiljaiseksi?
On sitten stadin slangi muuttunut viimeisestä!
"Oletko salaa käyttämässä vanhepiesi konetta. Varo ettet jää kiini, jää vielä viikoraha saamatta!"
Ei häävi tarvii olla, että pääsee sanomaan???
Nauttikaa Venakot vielä. Lauantaina alkaa kauan odotettu kesäloma. Ja aion olla paikan päällä todistamassa sitä. Kännissä on hauskempaa!!
varo vaan ettei kännissä tule törmättyä hallissa moponvinkkariin, jää viel ivkin tappio näkemättä, ja niinkutsutut tuomarivirheet kans jonka takia helsinkin mahtielukat olevinaan hävinny jo kaks peliä! :) mutta tärkein ei oo voitto vaan pitkät kilpailumatkat! :) sillä voit lauantaina lohduttaa itseäsi kun palailet kotiinpäin kehien sisään.