eli kuinka monella teistä päättyy orgasmi nauruun. Itse joudun yksin puuhasteleen ja melkein joka kerta orgasmi päättyy nauruun ja usein kestää vielä melko kauan. Olen ajatellut monesti, että onneksi ei ole miestä. Sehän ajattelis ties mitä.. että olen tullut hulluksi tai jotain.
Vai miten miehet on? Mitä ajattelette tai ajattelisitte, jos nainen nauraa orgasmin saadessa? Miehen kanssa en ole orgasmia saanut koskaa, joten en tiedä nauraisinko mihen kanssa ollessa.
Heip
7
1281
Vastaukset 7
- mies.
No mikäs siinä, kuulostaa hauskalta. Jotkut naiset toisinaan itkevät, että olishan tuo jotain uutta.
Ei kyllä kannata samaan aikaan osoitella miehen jalkoväliin - voi tulla väärä tulkinta ;-) - rekkakuski2
mä kanssa lauetessani alan nauramaan! En kyllä todellakaan tiedä mistä tämä johtuu, mutta kuten myös sinä ja kait monet muutkin tekevät niin.
Joskus aikanaan yhden kaverin, mies myöskin, kanssa asia tuli puheeks ja hän sanoi että hänkin nauraa laukeamisen jälkeen ja joskus aikanaan hän oli ollut suhteessa naisen kanssa joka alkoi itkemään orgasmin saadessaan, oli kuulemma ollut aika outo fiilis kun toinen nauraa ja toinen itkee!
Mutta kai se vaan on jotenkin niin tunteikas tapahtuma että herättää suuria tunteita...
itse en kyllä naura yksinään touhutessa, ehkä orkku ei silloin ole tarpeeksi nautinnollinen... - sini3
Kuulun niihin itkijöihin, on siinä sitten kiva selittää parku kurkussa kun teki niin hyvää:)
- Naurunappulainen
Minä nauran tai jos orgasmi on todella massiivinen niin silloin itken
Mä oon myös itkenyt monta kertaa, mut en oo ääneen nauranu koskaan orgasmissa. Hymyilyttää kyllä kovin sen jälkeen ja posket punottaa :) Orkkuja on kans ihanan monenlaisia. Nauran kyllä muuten tosi paljon -ehkä saan nauramisesta kyllikseni muina hetkinä :D Orkun aikana usein saatan näyttää jopa kärsivältä, tulee sellainen "nautintoirvistys", mitä monet on luulleet kivuksi vaik se on puhdasta euforiaa.
- Grrrrrrr
Minulla työ päättyy kyllä yleensä onnelliseen itkuun! En oikein osaa sanoa olenko ruvennut naureskelemaan itselleni tuon itkemisen takia vai viestittääkseni että minuun ei satu mutta se on sellaista kevyttä naureskelua ja hymyilyä jossa kyyneleet valuvat silmistä.
Syystä tai toisesta näin ei käy jos puuhastelen itse itselleni sen orkun! - IkäväJuttu
Miesnäkökulmasta en tykkäisi että nainen alkaa kohtuu vakavalle asialle nauramaan. Menisi koko sessio pelkäksi vitsiksi. Se oli sit siinä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 781459
Kai mua vähän
Masentaa tämä kaikki. Tämä koko meidän välinen juttu on niin vaikea… Voitaisiinko molemmat lopettaa tilanteen ruokkimine1391142Onko karhukanta jo liian iso? Lenkkeilijä kohtasi kontion juoksulenkillä
Rantasalmella lenkkeilijä kohtasi karhun. Kylällä karhun näkeminen on ollut tosi harvinaista. Onko karhukanta jo liian i117824Vanhat konkarit ulos Elämäni biisistä - Yle selittelee
Elämäni biisi starttaa taas tänä syksynä. Mukana on ripaus uutta, mutta poissa on iso osa vanhaa... Poissa ovat Markku21718S-ryhmän Israel-boikotti liiketalouden opintojen tapausesimerkkinä
Tätä S-ryhmän Israel-boikottitapausta käsitellään jo kauppakorkeakoulujen ja johtamiskorkeakoulujen esimerkeissä. Se ant27682Oot upea nainen, älä vähättele ittees
Ja tietojeni mukaan 2 muuta on susta kiinnostuneit mun lisäks. 👀37636Mitä tehdä kun rakastan yhtä ja olen rakastunut toiseen
Kamala tilanne. Voinko pitää molemmat? 😁67617Hyvä Kukkola! toitte tänne taas jotain uutta
Niin sitä pitää! Kehittää oikeasti tarjontaa. Nyt on maut kohdillaan! Käykäähän herkuttelemassa wingseillä ja siipiweikk69580Mitä vit,,tua!
Mikä hiivatin kommunistien teltta oli kirsikan nurkalla, olivat vähällä jäädä telttoinensa auton alle kun olivat sen kul26579Mies miksi moinen vetäytyminen?
1) Olit loukkaantunut tai suuttunut 2) Sulla oli toinen nainen 3) Luulit, etten halua jatkaa tutustumista 4) Vai joku52559