Tuntuuko teistä naisen suuteleminen suuseksin jälkeen vastenmieliseltä, jos olette lauenneet naisen suuhun? Suutelisitteko, jos tyttö ei olisi antanu laueta suuhun?
Miehet - suuteletteko suuseksin jälkeen?
Jenni
1211180
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Ihan pakko vastata, vaik oonkin nainen..
Mun mies ei heti suutele mua suihinoton jälkeen, jos se on lauennut mun suuhun, mutt asia on taas eri, jos se ei oo lauennu mun suuhun. Tuntuu itestä loukkaavalta, kun mies ei halua suudella, mutta kaikillahan on omat mieltymyksensä. Itteäni ei haittaa, vaikk mies on antanu mulle suuseksiä ja suutelee sitt heti mua... ;)
Parasta harrastamaani seksiä on suuseksi ja yhdyntä saman session aikana useaan kertaan vuorotellen ilman välipesuja. Molemmat nuolemme. Ja tätä teemme vaimoni kanssa säännöllisesti.
...teettekö te sitä säännöllisesti, voi luoja.....
Kyllä suutelen. Usein tyttöystäväni puhaltaa spermat minun suuhuni suihin oton jälkeen. Hän myöskin haluaa, että nuolen nainnin päälle "sen" puhtaaksi. Se on ihanaa kun siihen tottuu. Aluksi kyllä vähän oudoksutti.
Tietysti suutelen, sehän olisi loukkaus vaimoa kohtaan jos en niin tekisi. En aina pidä sperman mausta, mutta jos vaimoa ei haittaa suihinotto, niin eihän minuakaan pidä haitata suuteleminen. Ja kyllä mielestäni suutelu sopii aina, on lauettu tai ei. Onhan se kiihottavaa suudella kesken hommankin.
kun nainen ehtinyt jo niellä spekut..ja mihin sitte jos ei suuhun laukea..paitti pilluun tai peppuun
vaimo lähellä yleensä ei ole mutta suutelen sitten kun tulen tyttöystävän luota kotiin.
ihmeellistä ole. jos ruiskauttaa suuhun, niin se on tietysti tehtävä sillä tavalla, että työntää molon kunnolla sisälle ja syvään. ja kun vielä pitää siellä koko spruittauksen ajan, niin naisen suu jää aivan puhtaaksi, mitä nyt pikkusen sylkeä löytyy..molo vedetään pois vasta sen jälkeen, kun nainen on nielaissut kaiken...sitten vaan suukotellaan. paljon paremmalta maistuu, kun imuttaa suklaareijän poraajaa. mulkun saa sillä tavalla puhtaaksi ilman pesua....kyllä ämmät on sitten nuijia.......
Ei siinä mitään niin järkyttävää ole. Jos nainen joutuu kestämään sen maun, niin miksei sitten mieskin. Ja nuo pusut maistuu lähinnä vain suolaisilta eikä miltään muulta, tosin makuerojakin kuulemma on.
Kyllä meillä suudellaan suuseksin jälkeen puolin ja toisin, mutta jos mies sattuu laukee mun suuhun, ni en mä sitä suuhuni jätä.. siinä vaiheessa kun olen huulilla niin kyllä se on jo alhaalla, eikä harvemmin aivan mitään nuolukielareita tule tehtyä.. mutta kyllä pussataan :)
jo vain kaikkihan saa sanooa mieli piteensä
Ei todellakaan tunnu vastenmieliseltä. Itse pidän sitä jopa kiihottavana.
Pidän myös siitä, että rinnoille laukeamisen jälkeen sperma hierotaan pitkin rintoja. Vaikka muuten en noista ns. eritejutuista niin välitäkkään. En oikein jaksa uskoa, että monikaan mies pitäis pahakseen, vaikka nainen suutelisi suuseksin jälkeen. Vaikka mies olisi tullutkin suuhun.