is offline
Secretaryacademy Escort
Join Date: Jul 2003
Location: Espoo
Posts: 530
is on a distinguished road
Send a message via MSN to
Default Re:
Minä en voi sanoa olevani ylpeä tästä työstä. Monet asiakkaathan ovat pettämässä vaimojaan tai tyttöystäviään enkä todellakaan ole ylpeä osallistuessani sellaiseen. Kuitenkin pidän työstäni ja koska itselläni ei ole miesystävää, en itse petä ketään.
Secretaryacademy Escort
Join Date: Jul 2003
Location: Espoo
Posts: 530
is on a distinguished road
Send a message via MSN to
Default Re:
Minä en voi sanoa olevani ylpeä tästä työstä. Monet asiakkaathan ovat pettämässä vaimojaan tai tyttöystäviään enkä todellakaan ole ylpeä osallistuessani sellaiseen. Kuitenkin pidän työstäni ja koska itselläni ei ole miesystävää, en itse petä ketään.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Club Member
tuo on huolestuttavaa kuulla. Olen tosin aavistellutkin tuollaista ja siksi onkin hyvä laittaa sormus taskuun mennessään tytön luo.
Sitäpaitsi kyllä sinä petät itseäsi jos sanot pitäväsi työstäsi ja samalla inhoavasi ukkomiehiä asiakkaina. Väitän, että juuri nämä ukkomiehet ovat asiakkaana enemmistönä enkä usko heidän myöskään olevan sen huonompia asiakkaita kuin sinkut. Ilmoita selkeästi, että et ota ukkomiehiä asiakkaiksi; sillä pääset tunnontuskistasi ja työ on entistä kevyempää.
Tuo on sitäpaitsi turhaa syyllistämistä. Seksinosto on muutenkin hieman outo harrastus; emme kaipaa enää saarnaa tytöiltä.
Reply With Quote
oikeassa. kuten aina. huorien asiakkaita ovat rumat, vanhat, irstaileva, sairaalloiset ja nautinto hakevat vaimonsa kustannuksella huoraavat paskamahaiset ukkomiehet. YÖKÖTTÄVIÄ!!
On hienoa, että ukkomiehet itsekkin myöntävät olevansa oudon "harrastuksen" piirissÄ. Kun ei voi myöntää reilusti vain olevansa itsekkäitä, nautinnonhaluisia, kotona puolikyvyttömiä haisevia hikikasoja. YÄK!!
???
10v. tiiviisti käytetyn kotiäidin riekaleista katiskaa..?? Ja väittää kiihottuvansa siitä. YÄK..!! Sellaistahan pelkää naapurin koiratkin!
Ja mistä noista rapsuista luin, oli monta löysäpilluista huoraa ollut asiakkailla. Itsellä ollut aina 1 seksikumppani, mieheni. Pilluani olen treenannut geishakuulilla, ja tiukka on. 1 lapsi. Ihme yleistämistä sinulta. Muutenkin pidän huolta itsestäni, olen kaunis ja siisti. En kyllä näe alapäätäni katiskana.
on astiaakin. Tietysti on. Ja jos on urakoinut saman verran kuin esim. minä, niin alle 2 vuoden kuluttua saavutan saman tilan kuin kirjoitin aikaisemmin. Tosin tarkoitus on lopettaa hommat tämän vuoden aikana. Muutan pois Hesasta. Joten onnea vain sinulle sekä sun omalle miehellesi. Ja zemppiä.