on suomen suurin teiniräkänokkahomopoika.eikä tiedä mistään mitään.teuraseläin on hän.
lätkäguru
........
7199
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kerro toki lisää itsestäsi MÄTÄPAISE:))))
tässä mätäpaise on.oot itte suuri päänaukoja hameneiti.taidat olla jostain vitun kuusikosta kotoisin jossa ei ole mitään muuta harrastusta kuin käydä täällä vittuilemassa .nappi otsaan gurusialle ja koiranruuaksi.
toi guru on käynyt muuallakin aukomassa päätään.taitaa olla joku nilkki jostain hevonkuusesta josta ei ole muuhun kuin uhoamaan netissä.face to face...ja guru juoksee paskat housuissa karkuun ja hutaa äitiä apuun.
Kerro lisää itsestäsi...MÄTÄPAISE!...ja mene ihmeessä nyt äitis luo niin saat uuden vaipan...*NAURAA*
..en tiennyt että sua noin ahdistaa kun sanoin sua MÄTÄPAISEEKSI:) Sori APINA..olen vain mies joka sanoi sinusta TOTUUDEN!
Ota lääkkeesi niin jospa se helpottais..*NAURAA*
Jos toi pikkupili guru on mies niin Saksa on Suomen siirtomaa! *nauraa kippurassa*
taitaa pikkugurulla olla paskat housussa.alahan mennä vessaan ettet haise siellä enempää.olet jo ympäristöriski.vitun FINNINAAMANEN IDIOOTTI.*NAURAA*