Mistä johtuu että aina kun G-pistettäni stimuloidaan, minulle tulee kova tunne että pissat lirahtaa ihan just :) G-pisteiden härnäys loppuu siihen sillä en halua ottaa riskiä että pissaisen alleni..
G-piste ja pissahätä
11
16528
Vastaukset
- asiasta kiinnostunut
Entä jos teet niinkuin tässä ruotsalaisessa ohjeessa, että jos tulee tunne pissahädästä, niin silloin käy "varmistuspisulla".
Eihän sieltä voi tulla ainakaan kovin paljon pisua, jos on juuri ennen G-pisteen stimulointia käynnyt tyhjentämässä rakon?
http://www.cirkuseros.nu/sidor/skonagrejerpopupsidor/extasstav.html - hyvä muisto
Naisia on ollut paljon,mutta paras kokemus jää muillakin mieleen. Hän kävi tosi kuumana ja yllättäen suihkusikin pissa,ei se mitään haittaa. Tarkoitushan on saada nautintoa,kyllä oikea mies sellaisen ymmärtää. oiken tuli häntä ikävä.
- Markos79
G-pisteen stimulointi voi kuulemma aluksi aiheuttaa samankaltaisen tunteen kuin että pissattais. Olen itse miespuolinen, joten ei oo henk.koht. kokemusta että miltä se naisesta tuntuu, paitsi että ei siitä kuulemma lirahda pissat alle, jos vaan tottuu siihen miltä sen g-pisteen hipelöinti tuntuu.
- ...
G-piste on virtsarakon lähellä, eli siitä tuo tunne tulee. Ennen seksiä kannattaa käydä pisulla niin sitten ei tarvitse pelätä lirahtamista. Siinä vaiheessa kun tuo pissatusolo tulee, niin ei missään tapauksessa kannata lopettaa stimuloimista koska silloin on Orgasmi tulossa! Sitten kun olet hieman varmempi itsestäsi niin kannattaa vessassa käyminen jättää väliin (paitsi jos selkeästi pissattaa, eli jätät vain "varmistuspisut" väliin) silloin nimittäin ainakin minulla orgasmi tulee huomattavasti helpommin. Ja ainahan G-pisteen simuloimista voi harjoitella kylppärissä... ;)
- G-pistettä
pystyy itse parhaiten hieroa ja harjoitella tuota orgasmia?
- omalla
G-pistettä kirjoitti:
pystyy itse parhaiten hieroa ja harjoitella tuota orgasmia?
sormella vaikka. G-piste sijaitsee emättimessä noin oman sormeis pituuden päässä aukosta. Tunnet siellä sellasen hieman karheamman, ryppyisemmän kohdan, emättimen etyseinässä. Aluksi saatata tulla tunne, että pissattaa, silloin tiedät olevasi oikeassa kohdassa.
- nainen 48v
omalla kirjoitti:
sormella vaikka. G-piste sijaitsee emättimessä noin oman sormeis pituuden päässä aukosta. Tunnet siellä sellasen hieman karheamman, ryppyisemmän kohdan, emättimen etyseinässä. Aluksi saatata tulla tunne, että pissattaa, silloin tiedät olevasi oikeassa kohdassa.
niin minäkin varoin ruiskimista,kunnes tapasin miehen joka osasi kiihoittaa niin että roiskahti väkisin.olin nolona mutta hän oli aivan innoissaan ja kertoi ettei se ole virtsaa.oli pakko uskoa kun lakanan kuivuttua siihen ei jäänyt jälkeäkään.siitä lähtien olen ejakuloinut joskus paljon joskus vähemmän,mutta orkut on paljon rajumpia silloin kun roiskahtaa kunnolla.älkää naiset häpeilkö antakaa roiskua ja nauttikaa seksistä.
- Nainen 47
nainen 48v kirjoitti:
niin minäkin varoin ruiskimista,kunnes tapasin miehen joka osasi kiihoittaa niin että roiskahti väkisin.olin nolona mutta hän oli aivan innoissaan ja kertoi ettei se ole virtsaa.oli pakko uskoa kun lakanan kuivuttua siihen ei jäänyt jälkeäkään.siitä lähtien olen ejakuloinut joskus paljon joskus vähemmän,mutta orkut on paljon rajumpia silloin kun roiskahtaa kunnolla.älkää naiset häpeilkö antakaa roiskua ja nauttikaa seksistä.
Samoin minullakin. Eka kerran kun tämä tapahtui, olin ihan ihmeissäni. En ollut koskaan kuullutkaan naisen ejakuloinnista ja ryhdyin keräämään tietoa ko. tapahtumasta. Se on ihanaa! ja se ei ole virtsaa, koska virtsan tulon voi lopettaa mutta tätä tulee ja tulee...
Joskus pari ruokalusikallista, joskus patja on pohjaan asti märkä.
Huom! Rupesin näitä saamaan tavattuani elämäni miehen. Rakastuimme tulisesti ja mitä useammin rakastelimme ja tavallaan tutustuimme, luotin häneen ja antauduin täysillä Siinä se! Se on korvien välistä kiinni, orgasmin saanti.
Mieheni kanssa, yli 20 v. oltuani naimisissa, ei koskaan mitään tälläistä. Mutta ei tästä tämän enempää.
- M82...
Kyllä se orkku ja sitä seuraavan siemensyöksyn saanti tuntuu miehiltäkin ihan samalta kuin olisi pissa tulossa.
Ensimmäisillä itsetyydytys kerroilla murrosikäisenä pojat eivät välttämättä jatka edes itsetyydytystä sen takia loppuun saakka kun tulee niin kova pissahähän tunne.
Naisten ejakuloinnista en osaa kunnolla sanoa kun jotku ovat sitä mieltä ettei se ole mahdollista ja jotku sitä mieltä että se on mahdollista.
Itse olen kyllä joka tapauksessa että oli se mikä tahansa niin itselleni on ihan sama jos joku nainen ruikkii jos se vain tuntuu hyvältä. Kai se pissahähän tunne liittyy jotenkin tuohon ejakulointiin niin kuin miehilläkin.- ...miehelläkin...
...jos runkkaat kusihädässä, niin ainakin minulla alkoi ruikkimaan kusta ja hyvältä tuntui...
- D.O.C686
G-pistettä ei olla tieteellisesti vielä löydetty joten sen anatomisesta paikasta ei todellakaan voi olla varma(siis ei virtsarakon lähellä;) Ainut selitys tuohon on se että ihmisen saadessan orgasmin, sen autonominen hermosto muuttuu siten että sympaattinen hermosto ottaa ohjat jolloin se voi laukaista virtsaefektin. Sama pätee myös esim. ihmisen äkillisesti säikähtäessän.
Ketjusta on poistettu 12 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 17611175
- 545318
Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html462555- 372246
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131771Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,421664Tiedän kuka sinä noista olet
Lucky for you, olen rakastunut sinuun joten en reagoi negatiivisesti. Voit kertoa kavereillesi että kyl vaan, rakkautta311310Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v351256Tulemmeko hyvin
Toimeen ja juttuun keskenämme? Luulen, että sopisit hyvin siihen ☀️ympäristöön, paljon kaikkea erilaista.♥️mietin tätä s61066Daniel Nummelan linjapuhe 2025
Kansanlähetyksen toiminnanjohtajan Daniel Nummelan linjapuhe tänään. Rehellistä analyysiä mm. evlut kirkosta ja piispo102991