missä asennossa olette puuhailleet autossa?? ja onnistuuko helposti, vai onko tilanpuutetta?
takapenkillä...
????
99690
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Juu tilanpuutetta kylläki riittää jos pieni auto kyseessä. Minä naisena olen ollut autossa niin päällä kun allakin kuinka vain missä vain.. Onhan se semmosta äheltämistä tilanpuutteen takia.. mutta niin kiihottavaa kuitenkin.. tsemppiä :)
Etupenkki nurin ja päällekkäin.
on oikein seksi auto, jalat sivulaseista ulos ja siinähän se ellun pillu loistaa auringossa, eikun halko sisään, ah noita kesä päiviä auto retkellä luonnossa, multa tais tulla jo.
Oli auto mikä tahtoo. Ja jos ei autossa niin ulkopuolella autoa vasten ja kyyti on aina yhtä maukasta. Mese on parhaimpia tai sitten asuntoauto mutta se taas ei ole sillätavalla auto.
Se on kivaa. Itse olin kerran keskellä kaupunkia. Vain hieman steamy window.
mulla iso jenkkipaku kaikilla herkuilla. punkkakin löytyy, ja videot. kuvaan kaikki nainnit. saa jälkeenpäin hekotella. ja kaikki aina näkyvillä, kimulit ei pääse veskiin piiloon pesulle, joutuvat pyyhkimään ja kuivaamaan pillunsa kosteuspyyhkeeseen ja pieneen paperipalaseen. kyllä siinä näkymässä iloa riittää moneksi tunniksi myöhemmin. heh hehe hee. kevät tulossa, joten kohta lähdettävä baanalle ympäri suomen.
Apukuskin penkillä kun selkänoja on kaadettu. Nainen vaan pitää olla kokonaan siellä selkänojan päällä selällään niin jää tilaa sekä ensin nuolla että kunnolla naida. Ja jaloille kojelaudasta hyvä ponnistuspaikka ja naiselle ovenkahvaa, ikkunaveiviä ja kuskinpenkin reunaa mistä pitää kiinni ja työntää vastaan. Takpenkillä poikittain on paras. Kesäkelillä voi vaikka avata sivuovea naisen pään takaa jos tulee liian kuuma. Takaapäin takapenkillä yksi parhaimmista on ollut että nainen nousee nojaamaan etupenkkien selkänojien väliin ja minä istun keskelle takapenkkiä ja työntelen häneen takaa alaviistosta sisään. Ulkopuolella takaapäin niin että nainen nojaa auton avoimeen etuoveen ja pyllistää taksepäin. Itse tulen sisään ja voin vaikka nostaa toisen jalkani takaoven kahvalle "tuelle" niin pääsen syvemmälle.
tekniikkalaji ainakin noissa pienikorisissa malleissa,mut tila-autossa onnistuu aseto kuin asento
Etupenkit aivan eteen ja selkänojat käännetään kojelautaa ja rattia vasten. Tilaa tulee pienemmässäkin autossa riittävästi touhuiluun takapenkillä!Mistä asennosta vaan.. Ja talvellakin kun ei voi ovia pitää auki!
tossa aika monta asentoa tullutkin jo..
matkustajan etupenkistä selkänoja taakse ja mies selälleen siihen. nainen istuu kalun päälle selkä päin miestä.. siinä on tilaa ja taatusti tuntuu ihanalta.. tuosta saa nätisti vaihdettua kalun peppuunkin jos ja kun nainen on sillä päällä.. nainen vaan nojaa hiukan enemmän taaksepäin... mies voi kokoajan samalla hyväillä joko klittaa etupuolelta tai rintoja.. sekä nuolla ja suudella kaulaa ja selkää... toimii varsinkin jos on hyvin varustettu mies.