Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

rahaa tulee

kolme ekaa peliä kiinni, yks jäljellä, kyl Petsari tietää, huomen pikku vakio ja sunnuntaina kunnon monari....
Mä oon paras missi muijani kans...
6647
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Olen ottanut alkoholia ja olen hyvällä päällä!
Annan teille NYT vihjeen rikastua,
Tänään voittaa ässät ja hifk, kerroin on 6,5.
promilleja liikaa eikä-
se seiso

Äänestä
  • poika, teen sun takia vakion lauantaina ja kiinni napsahtaa, saat ens.viikol katsoa voittolappuani, annan linkin, sit voit miettiä, kuka on kurko!

    Äänestä

  • Petsari02 kirjoitti:

    poika, teen sun takia vakion lauantaina ja kiinni napsahtaa, saat ens.viikol katsoa voittolappuani, annan linkin, sit voit miettiä, kuka on kurko!

    känas tuus katsö hyynem

    Äänestä

  • jak kirjoitti:

    känas tuus katsö hyynem

    öökkö na värösta

    Äänestä

  • öök kirjoitti:

    öökkö na värösta

    olka mää liityä og

    Äänestä

varna ruplaa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Petsari02 kirjoitti:

kolme ekaa peliä kiinni, yks jäljellä, kyl Petsari tietää, huomen pikku vakio ja sunnuntaina kunnon monari....
Mä oon paras missi muijani kans...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu