Mies, kiihotutko jos panet naista perseeseen ja nainen laskee äänekkäitä suolikaasupäästöjä?
kysymys miehille
diandra II
72534
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
älä ees kysy..ihanaa jos pääsee kunnon kaasuja ja olen myös tosi pettynyt jos kullissa ei ole yhtään kakkaa peppupanon jälkeen..justii laskin siemenet muijan pyllyyn ja se kehrää tos tyytyväisenä..=)
Se on erittäin epämiellyttävää. Saattaa tulla pakko vaihtaa pilluun (pesu tai kumin vaihto siinä välissä onm välttämätön !!! Muuten voi naiselle tulla tosi hankalia seuraamuksia)
Epämiellyttävää on myös, jos peppuseksi on ajoitettu niin, että siihen sekaantuu ulostetta.
Peppuun panemisen ihanuus on (miehen kannalta) reiän tiukkuus ja yleensä askartelu naisen takapuolen kanssa. Muita avuja väheksymättä, erityisesti takapillusen naisen takapuoli on, on.. no se kertakaikkiaan on lumoava.
ei se varsinaisesti kiihota, mutta ei se myöskään haittaa jos niin sattuu käymään...
En kiihotu siitä jos nainen laskee suolikaasuja. Kiihotutko sinä?
Sen sijaan kiihotun valtavasti kun panen naista persereikään. Tuntuu hyvältä munassa.
vähän vaikea selittää tämän tarkemmin kokemattomalle.
kyllä se tuntuu tosi hyvälle. En tiedä miten sen vois naiselle selittää miksi se tuntuu niin hyvälle, mutta itse olen heteromies, joka rakastaa yli kaiken panna naisia pyllyyn... (miespuoliselle en ikinä tekisi niin, ei varmaan ees seisois vaikka yrittäisin...)
=D toi oli hauska!!! heee
laukeaisin heti!!