Päivän pelit teille mukavat pelimiehet!
14=2
18=2
19=2
21=x
22=x
23=1
kerroin 322,72
10=2
14=2
16=1
18=2
21=x
22=x
23=1
Vihjeet annoin hyvää hyvyyttäni sen takia, koska se ei laske minun voittojani.
Vakio ja monari vihjeitä ei TIPU, koska se on multa pois.
Pelatkaa silti ahkerasti monivetoa, koska se nostaa vaihtoa ja jakosummaa.
Ja minun voittojani.
Kelpaa missivaimoni kanssa pitää hauskaa, on se hienoa kun osaa pelata ja kääriä rahaa, tosin, ei se ihan kaikilta onnistukkaan, tälläsiä pelimiehiä kuin minä olen, on suomessa kymmenkunta!
Hyvää lauantai iltaa kaikille...
kopioikaa
6
612
Vastaukset
- paperimies
joka ansaitsee hyvin ja osaa käyttää viiraa eli ei
itsellä viiraa ja kun on vaimokin jo,niin ei näin
pääsiäisen ollessa tulossa tarvitse tipujen perässä juosta.
Kiitokset vinkeistä.Tuplia tehdään jokunen kappale- Petsari02
Ja rahan tuloa ei voi estää, hyvää tulevaa pääsiäistä sinullekkin.
- Peluri
Ihna hyviä hakuja sulla ja sit viimesin kohde... nylkytät alikerrointa 1.6 wolwesille... vähän mua ainakin harmittais jos se tohon kaatuis... ja muutenkin kyllä se kertoo jostain jos sun täällä pitää rahoilla kehua... tililläs varmaan 10egee ja sekin velkaa..
- Petsari02
Seuraa miten vihjeeni menee, sitten varmaan ymmärrät kunnioittaa mun juttuja!
- Tupla-Google
Petsari02 kirjoitti:
Seuraa miten vihjeeni menee, sitten varmaan ymmärrät kunnioittaa mun juttuja!
kuin pip---- G-pistettä söhiessä,joten Tupla-kisaan mukaan-runsaan ystävättäresi ohjeilla.
ja ihan vituiks koko tuo lappu menny :D:D näkee nää ammattitaidottomat ja ammattilaisen erot heti ;)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kuolemanrangaistus
Mielestäni kuolemanrangaistus on väärin kaikissa tilanteissa. Vaikka joku olisi murhannut 10 ihmistä, hänen surmaaminen1247097Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?
Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam674865Riikka Purra ei estä tehomaksun käyttöönottoa
Sähkön hinnoittelua koskevan määräyksen on määrä astua voimaan vuoden 2029 alusta, Energiavirastosta kerrotaan. Määräyk733771Sinä olet minun forEver
Sinä olet minun sielussain, sydämessäin, huulillain, sinä olet ain, Sinä olet vieressäin, kainalossain, sylissäin, ain,272904Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?
Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni432559Jos kaikki lopulta kuolevat, onko edes pahimmillakaan rikoksilla mitään väliä?
Kaikki kuolevat lopulta. Siksi ihmisten tekemillä rikoksillakaan ei lopulta ole mitään merkitystä. Joidenkin mielestä t241967Mies joka vetäytyy osoittaa teoillaan
Ettei halua olla tekemisissä. Mies joka ei vastaa viesteihin, ei halua sua. Mies joka jättää sut epätietoisuuteen, ei2091495Martinan prinsessahäät peruuntui
Seiska uutisoi Kauneus ja Terveyslehden artikkeliin perustuen mihin nämä häät kosahti.3191284Vakavasti psyykkisesti sairas on pakkohoidossa - Ja asuu silti kotona
Miten käy, kun vakavasti psyykkisesti sairas "hoidetaan" kotona? Norjassa psyykkisesti sairaiden vuodepaikkojen määrä on421095Läski nainen.
Epävarmuus ei haittaa. Vaikka se paistaa sinussa syvältä, en aio iskeä heikoimpiin kohtiin, tai rutistaa en läskeistä.58962