Onko Ringu 2

mielestänne pelottava? Meenaan vaan että kun tuo ikäraja näyttäisi olevan K-11... =/
3307
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

...riippuu siitä että pelkääkö kummituksia. Japanilaisissa kauhuleffoissahan ei monesti veri sikana lennä, mutta voi ne silti olla pelottavia. Ne perustuu enemmän psykologiseen pelotteluun, kuten ehkä myös korealaiset ja thai-filmit.

Äänestä
  • Mutta kysyinkin teidän omaa mielipidettänne. =0

    Äänestä

elikkä, ringu kaksi ei ole pelottava jos olet ringiäkin nähnyt. Ei ainakaan omasta mielestäni. tietysti sehän on jokaisen omasta herkkyydestä kiinni

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heka kirjoitti:

mielestänne pelottava? Meenaan vaan että kun tuo ikäraja näyttäisi olevan K-11... =/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu