Vanhat poliitikot kehityksen jarru?

Vanhat poliitikot kehityksen jarru?
Mielipiteesi: http://www.peipohjanasema.net
Keskustele ota kantaa.
180
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Hyvät sivut. Tuli keskustelusta mieleen nuo nuoret bussinvaltaajat, jolla tarkoitan tietenkin sitä, että on olemassa erilaisia ihmisiä, myös vanhemmissa. Äänestäjäthän sen sitten lopuksi ratkaisee tuleeko minkälaista muutosta, mutta näyttää nuo samat naamat päättäjinä pyörivän vuodesta toiseen ja samat puolueetkin siellä hallituksessa on olleet jo vuosia.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Huispaus kirjoitti:

Vanhat poliitikot kehityksen jarru?
Mielipiteesi: http://www.peipohjanasema.net
Keskustele ota kantaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu