siis on toi hifk pelaaminen kauheeta, koko ajan yritetään tahallaan teloa. sit jos hävitään niin pitää laittaa kentälle laine ja kumppanit tappelee. että kannattais varmaan johtoportaan siellä miettiä millasta mainetta ne vie eteenpäin ja tuleville junnuille. hifk kesä reenit koostuunkin varmaan nyrkkeily reeneist.
säälittävää
voi voi
71656
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
olleet kaikissa peleissä huonompi joukkue,Saipa olis jo tiputtaneet ne jos niillä olis ollu vähän enemmän play-off kokemusta.
jep jep.kokemus on valttia vitun talidomi:)
sm-liigassa aina huonompi joukkue voittaa..eiii mikä urpo! Tää on hei maalinteko peli.Se on perussääntö,mikä pitaa tietaa jos peliä seuraa.Eli siis väännetään rautalangasta: Se joukkue,joka tekee enemmän maaleja voittaa pelin.Onko kysyttävää?
tekee enemmän maaleja voittaa.....mutta se ei tarkoita sitä että se joukkue pelaa paremmin! Saipa pelas paremmin mutta ne pelkäsi noita huumehörhöjä IFK-pelaajia,se riitti tällä kertaa siihen että IFK voitti ne niukasti.Niin punaisten silmälasien läpi ei edes IFK-fanit voi katsoa että väittää että IFK pelas hyvin Saipaa vastaan! Onneksi HPK tiputtaa teidät huomenna!!
VOI HELVETIN LANTSARI!!
Pelasihan saipa hyvin,mutta sillä EI ole vittujenkaan väliä enää tässä vaiheessa.
Tyylipisteitä jaetaan taitoluistelussa.
yritä nyt ymmärtää että jotkut haluu kattoa vauhdikasta ja hyvää lätkää!!Ei tota seisovaa ifk kiekkoa,yrittäisivät edes joskus taklata liikkuvaa pelaajaa eikä aina paikallaan olevaa laitaa vastaan,säälittävää!! FY FAN!!
PASKA!