Gallup: Meinaatteko ostaa Gimmelin sinkun?

Eli meinaatteko ostaa Gimmelin ekan sinkun?
Entä mitä mieltä olette triosta?
5438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Siis minkä ihmeen takia ostaisin? Rahaa voi käyttää johonkin järkeväänkin, tai edes kunnon musiikkiin.

Trio on vielä säälittävämpi kuin pahimmissa ennakkoluuloissani aluksi pähkäilin.

Äänestä
  • ...vaikka ilmiönä tollainen tähtitehtailu on tietysti ihan mielenkiintoinen.

    Ei vaan oikein iske meikäläisen makuun.

    Äänestä

..tuskin ostan, mutta kaikki osat popstarsista kyllä katson!!! Jenni varsinkin on niiiiiiiin sexy pimu, että aijai!! ps. onko muuten vapaa?!

Äänestä

winmx:stä sai jo eilen eli julkaisupäivänä...bändi ei vakuuta minua vielä ainakaan niin suuressa määrin että ostaisin levyn kannatuksen vuoksi

Äänestä

En todellakaan osta, täyttä sontaa!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Heka kirjoitti:

Eli meinaatteko ostaa Gimmelin ekan sinkun?
Entä mitä mieltä olette triosta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu