FX Club?

Onko kukaan kuullut FX Clubista?

500 1200 dollarin paketilla pitäisi saada vuoden aikana kuulemma 1000% tuotto.
61085
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Valuuttakaupoissa liikkuu miljardien dollareiden rahasummat. PÄIVITTÄIN! Se ei ole mitään nappikauppaa. Ja täysin laillista, sitähän kaikki suuret yrityksetkin tekee kassavarannoillaan. Siitä vaihdosta jos saisi itselleen promillen tuhannesosan prosentin, tekisi se rahassa useamman tonnin viikossa!

Hemmetin hyvä bisnessidea! Kuka tuo ensimmäisenä Ruotsista Suomeen?

Äänestä
  • Mutta täytyy muistaa, että kukaan ei voi tietää etukäteen miten homma tulee huomenna näyttämään. sama ku osakkeissa ja rahastoissa. riskillä voi saada hirveästi tai menettää kaiken. tai sitten sijoittaa järkevästi, saa hyvän tuoton tai ei ainakaan menetä kaikkea. Valuuttakaupoilla ei kannata lähteä kikkailemaan, mikäli ei tunne alaa. tulee muuten sata-nolla tauluun.

    Äänestä

  • HOmer kirjoitti:

    Mutta täytyy muistaa, että kukaan ei voi tietää etukäteen miten homma tulee huomenna näyttämään. sama ku osakkeissa ja rahastoissa. riskillä voi saada hirveästi tai menettää kaiken. tai sitten sijoittaa järkevästi, saa hyvän tuoton tai ei ainakaan menetä kaikkea. Valuuttakaupoilla ei kannata lähteä kikkailemaan, mikäli ei tunne alaa. tulee muuten sata-nolla tauluun.

    Siellä on kuitenkin sijoittamassa myös sellaisia, joilla on koko ajan reaaliaikaiset tiedot käytettävissään. Taas kerran yritetään kaupata liiketoimintaideaa, joka on keksitty muutama vuosikymmen sitten. Suomessa valuuttapeli keksittiin 80-luvulla ja siinä ei käynyt kovin hyvin.

    Äänestä

  • Jxx kirjoitti:

    Siellä on kuitenkin sijoittamassa myös sellaisia, joilla on koko ajan reaaliaikaiset tiedot käytettävissään. Taas kerran yritetään kaupata liiketoimintaideaa, joka on keksitty muutama vuosikymmen sitten. Suomessa valuuttapeli keksittiin 80-luvulla ja siinä ei käynyt kovin hyvin.

    paljon saa rahaa laittaa peliin, jos aikoo vähääkään isompia summia valuutoilla tehdä...tämänkin pystyy moni täyspäinen päättelemään jos tutkii kurssien muutoksia vaikka vuositasolla. tosin ainahan mukaanlähtijöitä jostain löytyy

    Äänestä

Kävin googlen kautta ruotsin sivuilla ja selvisi että taas ihmisiä huijataan valitettavasti... Ainakin fx club!

Äänestä
  • siis miten ne huijaa.. perusteita, koska olen laittamassa tuonne huomattavia summia rahaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


MLM-mies kirjoitti:

Onko kukaan kuullut FX Clubista?

500 1200 dollarin paketilla pitäisi saada vuoden aikana kuulemma 1000% tuotto.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu