Ohjaus "ravistaa"

Missä vika,kun ohjaus "ravistaa" ja tärisee alhaisilla kieroksilla. Kiitos!
51281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Se on moottori, joka ravistaa ja ohjauslaite voimistaa vaikutusta.

Äänestä

kunnossa, meinaan onko potkuri ehjä jne?

Äänestä
  • Kaikki pitäisi olla ok. Kyseessä on perämoottori.

    Äänestä

Voiko perän sisällä joku aiheuttaa tämän?

Äänestä
  • vaikuttaa,mutta jos koneen seokset ym.säädöt ei ole kohdallaan,niin se kyllä aiheutta ko.oireen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


timtim kirjoitti:

Missä vika,kun ohjaus "ravistaa" ja tärisee alhaisilla kieroksilla. Kiitos!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu