v40 t4 harkinnassa

kertokaa kokemuksia v40 t4 mallista, kaikkea
tietoo?vm.noin 98-02,paljo syö,tyyppiviat jne.
sopiiko istumaan myös yli 100-kiloiset kuskit.
paljoko kannattaa maksaa,mikä firma on tämä
tuontimesta.fi,onko luotettava,t4.set aika
halpoja siellä?!!
21070
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kannattaa ostaa toi phase2.eli vm.2000 uudempi!paljon parempi ajaa.eikä alustasta kuulu ylimääräsiä ääniä!mulla kuluttaa matalapaineturbo matka-ajossa noin 7l ja kaupungissa n.10l.tekniikassa ei mitään tyyppivikoja.

Äänestä
  • T4:sesta leviää turbo jonka jälkeen ohjainlaite viottuu. Kallista leikkiä korjaamaan, tehdas turbo 1000€ ja ohjainlaite 1500€!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


santtu kirjoitti:

kertokaa kokemuksia v40 t4 mallista, kaikkea
tietoo?vm.noin 98-02,paljo syö,tyyppiviat jne.
sopiiko istumaan myös yli 100-kiloiset kuskit.
paljoko kannattaa maksaa,mikä firma on tämä
tuontimesta.fi,onko luotettava,t4.set aika
halpoja siellä?!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu