Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

alapää puhtaaksi

lopettakaa hyvät ihmiset tuo pelleily -karvojen ajelu alapäästä.ei ole mitään typerämpää konstia osoittaa kuinka mauton on kuin ajella itsensä puliksi.karvanajo on hyväksyttävää ainoastaa siinä tapauksesa jos karvoissa vilisee satiaisia!mautonta pelleilyä. minne on kaunis suomalainen pillu tai kulli jota niin arvokkaasti ympäröi karvapehko!
52725
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

No mutta kuka nyt on vanhanaikainen.Kyllä ajeltu alapää on paljon kiihottavampi kuin karvainen tussu.Minä ainakin tykkään nuolla mieluummin karvatonta pimppiä.Karvaisesta saa vain karvoja suuhunsa.Tosin poslari pitää ajella usein.Ei ole kivaa nuolla kovaa sänkeä.Menee kieli verille.

Äänestä
  • tule jos on kunolla hoidettu, pesty ja kammattu tussu.kyllä näin on näreet.juuri pesty tussu tuoksuukin paljon, paljon paremmalle kuin pelkkä iho. ja on taastusti kiihoittavan näköinen.pistäpä vaan eukkosi pyllistämään ja katso mikä karvainen silmä sieltä sinua tarkkaileekaan. jos se näkymä ei ole kiihottavaa niin mikä.paljaat paikat kuuluvat pikku tytöille ja sellaisille joilla on ollut pakko esim. satiaisten takia ajella paljaaksi.

    Äänestä

Jännä huomata kuinka paljon karvojen ajeluun keskittyneeltä palstalta löytyy sitä vastustavia. Joidenkin pitää vaan työntää lusikkansa joka soppaan.

Makunsa kullakin, mutta kyllä meikäläisen mielestä mauttomuuden huippu on hirvittävä karvapehko pillun/kullin ympärillä. Puistattaa aina kun sellaisen näkee.

Äänestä
  • Kyllähän siistitty pillu tai kulli on jokaiselle seksiä harrastavalle varmasti mukavampi kuin kauhee karvatuhero.

    Äänestä

LÄSKI ja ajelematon nainen MMMMMMMMMMM...
Kainalokarvat, kaksoisleuka ja pesemätön... uuh Joka pojan OIKEA unelma

Äänestä

Kommentoi aloitusta


satiaisten takia kirjoitti:

lopettakaa hyvät ihmiset tuo pelleily -karvojen ajelu alapäästä.ei ole mitään typerämpää konstia osoittaa kuinka mauton on kuin ajella itsensä puliksi.karvanajo on hyväksyttävää ainoastaa siinä tapauksesa jos karvoissa vilisee satiaisia!mautonta pelleilyä. minne on kaunis suomalainen pillu tai kulli jota niin arvokkaasti ympäröi karvapehko!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu