Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Ihannepenis HK-sininen 23/5cm

HK-Sininen on ihanan kokoinen! Se on 23 cm pitkä ja halkaisijaltaan 5cm. Tuollainen kalu kun mieheltä löytyy niin me olemme myytyjä molemmat.
137355
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

sellaisen.

Äänestä

täält löytyy mut eik suln kohal oo tosiaan tosi paksuu sattunut.... no mu nainen ainakii siit tykkää...

Äänestä
  • Mulle on sattunu kohalle semmonen... paksu ja iso. Täyttää kokonaan ja tuntuu hyvälle. Takuu varmat sarjaorkut.

    Äänestä

  • tytsy kirjoitti:

    Mulle on sattunu kohalle semmonen... paksu ja iso. Täyttää kokonaan ja tuntuu hyvälle. Takuu varmat sarjaorkut.

    Ei koolla ole mitään tekemistä takuuvarmuuden kanssa.

    Jos nainen ei saa niin ei saa jne.

    Naiseni saa aina sarjan, jos niin haluamme - enkä takuulla ole koolla pilattu.

    Äänestä

  • asdf kirjoitti:

    Ei koolla ole mitään tekemistä takuuvarmuuden kanssa.

    Jos nainen ei saa niin ei saa jne.

    Naiseni saa aina sarjan, jos niin haluamme - enkä takuulla ole koolla pilattu.

    se mikä minun mielestäni on iso ja paksu voi olla jonkun toisen mielestä liian iso ja paksu, ja toisen mielestä se voi olla liian ohut ja pieni. Minun kohdallani on sattunut minulle sopivan iso ja paksu. Hankaa oikeaan kohtaan asennosta kuin asennosta ja täyttää minut sopivasti kokonaan, ei liian paljon eikä liian vähän. En muiden kanssa ole saanut kuin tämän yhden kanssa vain sarjaorkkuja. Tärkein tekijä varmaan kemia ja se että on hyvä olla toisen kanssa sen lisäksi että on sopivan kokoinen toiselle. En viitsinyt aiemmin pitkää selostusta laittaa vaan kirjoitin pelkistetysti oman näkökantani omasta miehestä ja hänen koostaan. Minulle hän on iso ja paksu ja saan häneltä takuuvarmasti sarjaorkut.

    Äänestä

mirja a , jos vaan haluut!

Äänestä

Ei kun hakemaan .

Äänestä

Miten niin 23 cm? Olette siis mitanneet sen mittanauhalla kyrsän varteen painaen ja vielä siltä "pitemmältä" puolelta, käyrä kun on... Eikö teille täällä ole opetettu että pitää mitata suoralla viivottimella tms ja "yläpuolelta"..?

Sillä metodilla hk blöön pituus on jotain 19cm.
Koska eihän niitä 20cm ja yli kaluja vaan voi olla olemassa, EI VAAN VOI!!! ;P

Äänestä

25,5/6cm, ota tai jätä

Äänestä

Eli toi pituus on toki huima, mutta eikö hk blö ole kuitenkin suht ohkanen? Oma kohtuu normimelani nimittäin tuntuu aikas paljon tukevammalta käteen. Johtuuko sitten siitä, että hk:n halkaisija on suht pyöreä, kun hepin on enemmänkin soikea ts. "leveyttä" on jopa luokkaa 6,5 cm, mutta "korkeutta" ehkä tommonen 4-4,5 cm. Tiedä näitä...

Äänestä

käyttäjänsäkkin eli parrunpätkä ?

Perkeleen Paksuksi ja hyväksi ovat naiset kehuneet ... ?

Äänestä

löytyy ainoastaan sellainen 18-19 cm pitkä ja leveydeltään vain 4,5 cm. tarjotaan naisille, joilla tiukka pillu... ja äo yli 135.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Janina & Mira kirjoitti:

HK-Sininen on ihanan kokoinen! Se on 23 cm pitkä ja halkaisijaltaan 5cm. Tuollainen kalu kun mieheltä löytyy niin me olemme myytyjä molemmat.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu