Miten saan ohjelmia poistettua??

Miten ihmeessä saan digikameran (canon) kaikki ohjelmat koneelta pois?
Kun yritän tulee vaan teksti

THe window installer service could not be accessed.contact your support personnel to verifly
that the windows installer service is proberly regsiter.
5438
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

oma uninstalleri löytyy yleensä ihan ohjelmat-valikosta. Tai sitten ohjauspaneelin lisää/poista- työkalulla.

Äänestä
  • Mutta kun ei suostu poistumaan!!

    Äänestä

  • kyllä kirjoitti:

    Mutta kun ei suostu poistumaan!!

    tiedostokansion kiintolevyltäsi asemalta, mikä se sitten koneessasi lieneekin. Tuhoat suoraan kansion. Lopuksi aja esim. CCleanerin "virheet"-toiminnolla loput roippeet pois rekisteristä. EasyCleanerilla lienee vastaava toiminto, mutta sitä en tunne.

    Äänestä

käynnistää KYSEISEN ohjelman "mikä ikinä se sitten onki" asennus alkuperäiseltä cd:ltä saattaa tarjota poisto mahdollisuuden.

Äänestä

myös yrittää poistaa ohjelmia koneen vikasietotilassa.Paina koneen käynnistyessä F8 näppäintä tai voi olla muukin näppäin,riippuen koneesta.Niin pääset käynnistys valikkoon missä valitset vikasietotilan ja yrität poistaa ohjelman.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua!! kirjoitti:

Miten ihmeessä saan digikameran (canon) kaikki ohjelmat koneelta pois?
Kun yritän tulee vaan teksti

THe window installer service could not be accessed.contact your support personnel to verifly
that the windows installer service is proberly regsiter.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu