myydään 91lvl ukko nimi on magnus33

elikkäs myyn 91lvl ukon nimi on magnus33 ota yhteyt runes nimel mikakoos
4289
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

ostan 91 lvl tyypin

Äänestä

combat lvl 70 ukko
pure mage: combat 28 mage:40
pure rangeri: combat 28 ranged:41
Pure Strenght: combat 41 Strenght:49 (melkeen 50)

niin käyks noi kaikki siihen

Äänestä

Mä maksoin tosta 1 millin eikä se antanut salista

Äänestä
  • Säälittävää. :P

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikakoos kirjoitti:

elikkäs myyn 91lvl ukon nimi on magnus33 ota yhteyt runes nimel mikakoos

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu