kovanen kuljettaa

olen ajanut kohta 1kk kovasella ja pitää sanoa seuraavaa:
saa aina halutut vuorot
autot ovat kunnossa sekä sisältä että päältä
palkka tulee ajallaan
kivat työkaverit
kiva esimies
kaikenkaikkiaan erittäin hyvä talli!!
kannattaa tulla meidän talliin kuskiksi.
62069
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Miinhän se ihan joka työpaikassa. Katsotaan sitten vuoden kuluttua mitä sitten tänne kirjoittelet.

Äänestä

Täytyy lähtee takas Savoon.

Äänestä

Eikö N....o oo enään töissä siellä. Jos näin niin saattaa pitää paikkansa. Olin vajaa vuoden ja heti kun tuli joitain erimielisyyksiä ni vuorot muuttu ihan mikskä sattui. Piti olla yövuorojen jälkeen vapaata ni soitettiin et missäs oot ja sit kun piti vapaiden jälkeen olla töis ni ihmeteltiin et mitäs täällä teet? Ja ne alkuviikon päivystys yöt oli kans aika jees, oot 12 h töissä ja kassa n.100€ JESS !

Äänestä
  • Jokainen tehköön työnsä missä haluaa ja kirjoittakoon siitä miten parhaaksi näkee, mutta totuus on, että jokainen Helsingin taksi tietää kyseisen paikan hyvät ja huonot puolet =).

    Äänestä

  • fafaffds kirjoitti:

    Jokainen tehköön työnsä missä haluaa ja kirjoittakoon siitä miten parhaaksi näkee, mutta totuus on, että jokainen Helsingin taksi tietää kyseisen paikan hyvät ja huonot puolet =).

    ja tämä on palsta jossa niistä voidaan vapaasti keskustella, kun ei mennä liian pitkälle väittämän aisioita joista et ole varma.
    Omtkohtaiset kokemukset ja kertomukset sallittu.

    Äänestä

  • ...vielä. Ja minäkin olen, ja oikein tyytyväisenä ajelen.. Mutta se on mahdollista vain siten, ettet ole IKINÄ MISSÄÄN tekemisissä tämän herran kanssa.. ÄLÄ edes tervehdi, niin kaikki menee oikein hyvin. Erimielisyydet pitää aina hoitaa välikäsien kautta, tai itse soveltaen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kovan onnen kuski kirjoitti:

olen ajanut kohta 1kk kovasella ja pitää sanoa seuraavaa:
saa aina halutut vuorot
autot ovat kunnossa sekä sisältä että päältä
palkka tulee ajallaan
kivat työkaverit
kiva esimies
kaikenkaikkiaan erittäin hyvä talli!!
kannattaa tulla meidän talliin kuskiksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu