Luettavaa työpäivän ratoksi

Onkohan tämä linkki livahtanut tällä palstalla?

http://www.stop-suomi.fi/kolumnit.php?id=2

Zemmottist.
71324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

linkkiä. Murre säikähtää ja nostaa karvat pystyyn.

Tämä firma muuten alkoi tutkia Murren juttujen todenperäisyytt ja totesi että niissä on hyvin vähän perää.

Murre siitä ensin säikähti ja sitten se suuttui ja ei alkanut enää tämän firman kanssa millekään.

Äänestä

pohjalle ton ja Moven sivut!

Äänestä
  • Niin, mitä sitten?

    "Kyllä varmasti move ja stop-suomi ovat tiiviissä yhteistyössä, kun on samalta palveluntarjoajalta ostettu valmis pohja"

    Mietippä vähän älypää mitä täällä kerskailet!

    Herää jo unestasi, maailmassa on muutakin kuin ylälinja!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tollo kirjoitti:

Onkohan tämä linkki livahtanut tällä palstalla?

http://www.stop-suomi.fi/kolumnit.php?id=2

Zemmottist.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu