naisia tai miehiä, jotka tyydyttävät itsensä panemalla tyynyä/peittoa tms.? Minä itse tyydytän itseni tyynyllä. Makaan vatsallaan sängyllä tyyny myttynä jalkojen välissä ja panen tyynyä ilman housuja. Katson peppuni pyöritystä peilin kautta..
Tyynyfetissi
onko muita?
76010
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Itse harrastan tuotakin aina sillon tällön, mutta parhaimmalta tuntuu, kun on käsien varassa tuolin reunalla tyyny alla ja hinkkaa alapäätä siihen..ja sillon myös mielikuvitus alkaa laukkaamaan ja hyvältä tuntuu:)
Olen leikkinyt itseni kanssa juuri noin. Tyyny alle myttyyn ja "panemaan". Toimii housut jalassakin. Tulee parhaat orkut juuri tuolla tapaa.
voisin tulla tyynyksesi....
Fetissi kai se sitten on! Tyydytän itseni aina tyynyllä... Ihanaa, en oikeen edes osaa tehdä sitä muuten. Tyynyjä vain käy sääliksi.. ;)
tyydyttämässä itseään tyynyyn samalla kun itse tekee samaa, oih!
minäkin teen samoin,tyyny vaan tahtoo olla turhan pehmee,ni laitan toisen käden sinne viel mukaan..ja toinen on tuo tuolijuttu ihan mahtavat orkut tulee..kolmas on sellanen keittiös on alakaapit ni se ovi auki ja jalkojen vällii oven yläreuna ,väliin ohut pyyhe tai jth kyl tulee ihanat orkut..keinua eteen taa tietty jalat maassa ettei tuu ovi alas..
Itsetyydytysfoorumilla on ollut paljonkin juttua tyynyistä. Laittamalla etusivun hakuboxiin hakusanaksi tyyny löytyy jopa 4 sivua tuloksia.
http://itsetyydytys.org/keskustelu/
http://www.solotouch.com
etusivulla hakulaatikkoon pillow tai pillows
Googlella löytyy aika tavalla matskua esim. hakusanoilla itsetyydytys tyyny tai pillow humping.
Yahoosta löytyy muutama asialle omistautunut ryhmä - vaatii kyllä rekisteröitymisen sähköpostiosoitteella.
http://groups.yahoo.com/group/pillowluvin