Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

kumpi ompi....

seksikkäämmän näköistä; nainen bikineissä, vaiko nudena?
71986
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Seksikäs nainen osaa olla seksikäs sekä vaatetettuna että nudena.

Otetaanpa esimerkiksi linkki http://ww3.voyeurweb.com/main/VQ41/Vq64589mlw/index.html

Kuvien Nikki on ihan sexykäs typykkä sekä pikku bikineissään että ilman - megadaisareistaan huolimatta (minulle riittäisi vähempikin rintavarustus vallan hyvin).

Äänestä
  • Ihan mielenkiintoinen linkki, mutta mielestäni kyseinen naisimmeinen on sexympi kun hänellä on bikinit päällään.

    Saattaisipa kuitenkin kyseinen henkilö aiheuttaa nakurannalla pientä suurempaa "seurantaa", ainakin miespuolisten taholta.

    Äänestä

  • funtsaaja kirjoitti:

    Ihan mielenkiintoinen linkki, mutta mielestäni kyseinen naisimmeinen on sexympi kun hänellä on bikinit päällään.

    Saattaisipa kuitenkin kyseinen henkilö aiheuttaa nakurannalla pientä suurempaa "seurantaa", ainakin miespuolisten taholta.

    Noita komeita on nakurannalloilla niin paljon ettei enää hätkähdytä. Ottakaa joku eri sukupuolinen pariksi, että pääsette sisään ja menkää Välimeren rannalle nakurannalle katsomaan. Tulette hämmästymään.

    Äänestä

  • nakuilija kirjoitti:

    Noita komeita on nakurannalloilla niin paljon ettei enää hätkähdytä. Ottakaa joku eri sukupuolinen pariksi, että pääsette sisään ja menkää Välimeren rannalle nakurannalle katsomaan. Tulette hämmästymään.

    Ajattelinpa rajoittuneesti, olisi tietenkin pitänyt ajatella maailmanlaajuisesti!
    Minä poloinen ajattelin vain näitä suomen vaatimattomia rantoja.
    Onneksi sinä herättelit ja puhuit hieman laajemmalla sektorilla eli jo Välimerelle asti ulottuvalle nakuilulle.

    Ehkäpä joku päivä lähdenkin sinne hämmästymään, yhdessä oman, eri sukupuolta olevan kultani kanssa. Kuitenkin, jos sallit, epäilen, ettei tuon tapaisiin naisiin sielläkään törmää niin usein, että se lakkaisi hätkäyttämästä!

    Äänestä

bikineissä!

Äänestä

Ehdottomasti naku. Itse pidän nakuilusta kotona, mökillä ja uimarannoilla perheen ja ystävien kesken. En edes omista bikinejä.

Äänestä
  • täytyykö välimeren alueen nakurannoilla olla aina poika/tyttöystävä mukana että pääsee sisään?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


funtsaaja kirjoitti:

seksikkäämmän näköistä; nainen bikineissä, vaiko nudena?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu