komarov

eikö se osaa eteensä katsoa? osua nyt junan eteen raiteille buahahaha
3197
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jos saman alle jäisit - ja äitiä itkisit apuun: Buhuhuu buhuhuu...

Että jätä pikkulapsi uhoamiset sikseen...

Äänestä
  • pikkulapsi? sulta se itku pääsis jos mun alle joutuisit, pelle! buahahaha

    Äänestä

  • egg kirjoitti:

    pikkulapsi? sulta se itku pääsis jos mun alle joutuisit, pelle! buahahaha

    ..mahtais jo pelkkä haju saada kyyneleet virtaamaan...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


leo kirjoitti:

eikö se osaa eteensä katsoa? osua nyt junan eteen raiteille buahahaha

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu