www.finswingers.com. Olemme jäseniä, ja mukavaa seuraa on löytynyt.
Tiedoksi, ei mainontana - olemme jäseniä, emme osoitteen takana.
Tiedoksi, ei mainontana - olemme jäseniä, emme osoitteen takana.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kyseiseltä sivustolta ei löydä kuin pareja jotka haluavat kerätä pelkkiä panoja tililleen ja pareja joissa mies pakottaa naisensa ryhmäseksiin.
Sivustolla on tätä nykyä myös ihan liian paljon sinkkumiehiä mukana vonkaamassa parien seuraa ja suurin osa pareista siellä naiskentelee ilman kumia kaikkien kanssa joten tauteja on alkanut ilmestymään.
Sivuston ylläpito on myös alkanut törkeän rahastuksen jäsenmaksujen ja bilemaksujen huomattavalla nostolla.
Jäsenistössä on myös selvä sisäpiiri joten ilman tietyn ryhmän suosiota siellä saa monet vaan pelkkiä törkeitä haukkumisia ulkonäön ja koon suhteen.
Emme suosittele liittymään sinne ilmasiakin chatteja ja deitti sivustoja löytyy mistä saa varmasti mieleistänsä seuraa.
imaisia sivustoja löytyy??
Jos ei muuten tule mieleen niin google kyllä löytää seuranhaku palstat ja chatit missä voi samaan tapaan rekisteröityä ja jaella kuviaan mutta ilmaiseksi.
Täällähän ei saa mainostaa joten suoria osoitteita ei voi tänne lisätä.
Moi,sama meillä,,emme ole enää niillä sivuilla jäsenenä,,on liikaa yksinäisiä miehiä parina feikkaamassa. Menny hyvät sivustot piloille pikku poikien takia,harmi vaan.Mut jos jota kuta kiinnostaa parinvaihto ,,niin meihin voi ottaa yhteyttä. Olemme n40 ja m41-vuotias aviopari savosta jolla on vähän kokemusta asiasta,,mutta edelleen etsimme seuraa seksiin kivasta pariskunnasta
Ei meillä tuollasia kokemuksia ole! Bileet on kyllä aika rankasti hinnoiteltu, tosi. Mutta mukavia pareja olemme sitä kautta löytäneet, ja yhdessä sitten vietetty aikaa ilman "rahastusta".
Jäsenprofiilissahan saa määritellä, mitä haluaa tai ei halua. Ainakin meidän toiveitamme on kunnioitettu.
Meille on tullut vain yksi törkyviesti, ja lähettäjä poistettiin ilmoituksen jälkeen "seurakunnasta". Mitään "sisäpiiriä" emme ole havainneet.
Teillä on varmaan toisenlaiset kokemukset, mutta luultavasti itsestänne johtuen. Sitä saa, mitä tilaa, tuossakin yhteisössä.
Tuossa edellisessä viestissä ollut siitä kyse että ei saanut mitä tilasi? :)
... ei osannut tilata mitään ... :-).